Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állítólag országos hiánycikk...

Állítólag országos hiánycikk a Vigantol csepp. Valaki egy lelőhelyet Salgótarján, Balassagyarmat, Szécsény környékén? Vagy valakinek nincsen fölösleges amit eladna, vevő volnék rá! Köszi.

Figyelt kérdés

#vigantol-csepp
2013. jan. 11. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vác, Sas u. gyógyszertár, itt még tegnap volt.
2013. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ nagyon szépen köszönöm. :D
2013. jan. 11. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs D3vitamin kapszulat vagy valamilyen drazset adnak en tegnap vettem
2013. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is tablettát írt már föl a doktornő,de azt kicsit macerásabb lesz beadni,mert ugye nem is akár mibe lehet,valami zsírosba kellene beletörni.
2013. jan. 11. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap beszéltem a vidéki bnőmmel ,ott is hiányzik. Hát mondhatom,hogy egy ilyen dolog ami több ezer gyereket érint abból hiánycikk van :( Mi is úgy oldjuk meg,hogy kiíratom a fiamnak a dokijával hétfőn és itt Pesten veszek neki,ha kell több gyógyszertárat is felkeresek és elküldöm neki. Ilyesmit tanácsolnék neked is ha már nem jön be.
2013. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha országosan hiánycikk, nem valószínű hogy Pesten van, szerintem
2013. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül itt nagyon sok gyógyszertár van ,valahol táncsak maradt,nagyobb rá az esély.
2013. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen nagyobb rá az esély hogy maradt valahol elfekvőbe.Nekem valamelyest megoldódik a dolog,mert itt írt privit egy kedves anyuka akinek maradt egy bontatlan üveg amit elpostáz nekem,de attól még vadászom én is tovább.

Köszi a kommentet mindenkinek.

2013. jan. 12. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk Romániában lehet kapni. ha van itteni ismerős akkor hozassatok innen
2014. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!