Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Balassagyarmaton lehet epidulá...

Balassagyarmaton lehet epiduláris érzéstelenítést kérni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem, mert nincs hozzá 24 órás anesztes ügyelet. Csak a császárnál érzéstelenítenek.
2012. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez most komoly????? :(
2012. okt. 14. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is tervezik bevezetni. Amikor én szültem-2 éve-akkor kérdeztem a főorvos urat. Azt mondta nem, mert külföldön régóta használják és most jönnek elő a gerincbántalmak az idősebb nőknél.

Ki fogod bírni anélkül is:) Kihez jársz?

2012. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A foorvosnak igaza van kerj valami mast dipidolort vagy gazt vagy valamit.Ma sorszagokban a babak nagy szazaleka a gyerekosztalyon kot ki mert az anya az EDA alatt lazas lessz es a babat bizony antibiotikummal kell kezelni utana nem is beszleve a gerincbe)gerinccsatornaban futo idegek es agyfolyadek atszurasa miatti maradando fejfajasrol.

A szuels termeszetes folyamat nem kell hozza EDA csak jo felkeszules eros anyuka es semmi felelem esetleg egy gyenge bodito fajdalom csillapito.

Udv a foorvos urnak es hurra a modern viselkedesenek biztos olvassa a nemzetkozi szakirodalmat en rabiznam magam az biztos

2012. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En ha nem szulnek gyarmaton...

Kivanom neked es mindenkinek hogy jo tapasztalatokkal es egeszsegesen hagyja el a gyarmati korhazat szules utan!

2012. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves 5.!


Volt valami problémád?

2012. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt igen! Csupan vizsgalatra jartam, babat szerettunk vna de nem jott ossze. Nem is reszletezem mert hosszu...

A lenyeg, az egyik orvos alkoholista, iszik mint a kefekoto!!!! (Toth)

A masik akkora bunko, hogy sirni tudtam volna olyat beszolt! (Papp)

Mindegy is... Lehet csak en jartam igy es ez az en rossz tapasztalatom. Velem a noverke is ugy viselkedett mintha vmi koszos budos nem is tudom mi volnek;(

Lehet csak bevonzottam... Mindenesetre az elso babammal is inkabb felmentem pestre, es a masodiknal most is ezt teszem!( mellesleg nem tomom a pesti dokim zsebet mivel el sem fogadott semmit!!!Pappal ellentetben, aki varta a penzt de egy receptet sem irt fel!!!!!)

Arrol nem is beszelve hogy a vervetelembe a laborban valaki szekletet belekevertek, es igy valami olyan eredmenyt kaptam mintha fergek lettek vna a verembe!!! Ez anno 24 hetesen nem volf vicces...

De ez en vagyok! Remelem massal csak jo tortenik!!!

2012. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyeneket ne irj mert ha lattad reszegen szondaztasd meg es pereld be erte de ne jarasd le az orvosokat nyilvanossan nem szep dolog.

Sajat elmenyed elmeselheted az oke ha annyira nem volt jo emelj panaszt ellenuk.

2012. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! :)

A szlovák doktornőhöz járok, nagyon rendes, türelmes és segítőkész, a többieket nem nagyon ismerem..

Kicsit elszomorodtam, hogy nincs EDA, de ha tényleg ilyen mellékhatásai vannak, akkor jobb is. Eddig még nem nagyon olvastam utána, csak a pozitív oldalát hallottam.

Köszönöm még egyszer a hozzászólásokat! :)

28 hkm

2012. okt. 15. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom veluk, nem jarok hozzajuk ezert nincs mire panaszt emelnem, ezek nem lejaratasok hanem tenyek.

Kerdeztek en valaszoltam. Ennyi.

Es azert irtam hogy remelem masnak csak jo tapasztalatai lesznek!

2012. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!