Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb H und M ha...

Melyik a legjobb H und M ha újszülöttnek szeretnk ruhát venni, hova érdemes elindulni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 16:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapesten vagyunk, ezt elfelejtettem írni :-)
2009. aug. 28. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Mindenképpen H&M-be szeretnél menni?Csak azért kérdezem,mert inkább a KIK-et ajánlom,Budapesten biztosan találsz ilyen üzletet is.

Nagyon jó kis rucik vannak,nagyon jó áron!Mi mindig a Kik-ben vásárolunk,olyannyira megszerettem,hogy hiába volt nagyon messze a lakóhelyünktől,havonta indultunk és ott beszereztünk ezt-azt.

Most meg megnyílt egy tőlünk néhány km-re és rettentően örülök!:)

2009. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én amíg pesten laktunk (de nem tudtam még,hogy lányka leszXD) az összes kislány ruhát az árkádos h&mből szereztem be:)Nagyon édesek a ruhák,amíg nem voltam babás is volt,hogy csak úgy bementem és vettem egy pici lányka ruhát:D
2009. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Aréna Plázába és a Camponába találtam nagy választékot,de dicsérik a Vörösmarty térit is

2009. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy bele kérdezek, mennyibe kerülnek H&M-ben a babaruhák?
2009. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a bodyk összecsomagolva kb. 2-3 ezer 7 db. a rugik is 1990-4000ig vannak pamut, cuki, nem nyúlik, nem ugrik össze, csak ajánlani tudom! ma megyek az arénába, leírom pontosabban, hogy mit tapasztaltam!
2009. szept. 16. 09:24
 8/8 A kérdező kommentje:
arénában tegnap érkezett újszülött áru, mindent sikerül megvennem. egy helyen szereztem be a kelengyét, a nagy fiamnak a téli ruha garnitúrát, plusz nekem a kórházi pizsi/köntös készletet, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2009. szept. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!