Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM 3-as cumifejet mennyi...

MAM 3-as cumifejet mennyi idős korától használjátok babátoknál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 4 hónaptól lehet, most 6,5 hónapos a babám, eddig 2-esből evett, kb. 10-15 perc alatt evett meg 180 ml tápszert, ma kipróbáltuk a 3-ast, ebből kb. 3-4 perc alatt megette. Nem tudom maradjon-e a 3-as, mert elég gyorsan megette. Vélemények?
2013. jan. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 1-est hasznal es 5 hos:) annnnyira moho hogy meg 2-esre is felek valtani, nem h 3-asra:). En ugy gondolom, h hogyha gyorsabban is eszik (enyem is kiszivja 2-3 perc alatt),akkor valts, bar sztem teljesen folosleges!
2013. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, és most is kettest használok:)
2013. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velünk is. 7hónapos a kisfiam, és most váltottunk 3-asra. Szerintem maradunk most már ennél.
2013. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 6,5 hónapos, most kezdtem el használni a 3-ast az AR tápszer miatt, a 2-esből már nagyon lassan evett.
2013. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!