Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hónapos babánál...

Két és fél hónapos babánál normális a nyál folyása?

Figyelt kérdés
Ha alszik, cumizik nem folyik neki, leginkább akkor tapasztalom, mikor a hátàn fekszik és nézelödik. Két oldalt a szája szélén csurog ki, annyi azért nem, hogy a ruháját eláztassa. Mitöl lehet? Vmi betegség jele?
2013. jan. 11. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
az èn kislànyom is ezt csinàlta egèszen a 4.ik honapig.èn màr kezdtem orulni hogy a foga jon,de nem.azota sincs semmi jele,de a nyàladzàs is elmult.most 7 honapos.
2013. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyhogy szerintem a foga miatt van.ha egyèb tunet nincs.
2013. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Timóca Szamóca ***** válasza:

Jaj,dehogy is,ne láss egyböl rémeket!

Ez teljesen normális,enyém is akkor kezdett nyálalni.Lehet hogy beindult a fogzás.Fiamnak volt így,2,5 hó volt,mikor elkezdödött,aztán jöttek a hirtelen felordítások,hogy a frászt hozta rám.Játszás közben is,mikor jókedvü volt,csak elordította magát,aztán megszünt.Csak szólok,hogy ilyenek is vannak,nehogy rögtön orvoshoz rohanj vele.

2013. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális.Életkori sajátosság.
2013. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is nyáladzik kb 2hónapos kora óta,most tölti a 3hónapot,de ő a ruháját is eltudja áztatni :)
2013. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém is nyáladzik, egyértelműen fogzás, ha megnézem az ínyét akkor már alul is, felül is látszanak benne a fehér "kockák".
2013. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!