Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy beindulok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy beindulok a saját nyálamtól?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy olyan jó szaga van vagy nemtudom. Például ha egy csajjal smárolok akkor is leginkább az indít be hogy milyen szerencsés a csaj mert hogy nekem olyan jó nyálam van.

nem vicc :D



2012. máj. 17. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egoman:)
2012. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát de ha egyszer így van ...
2012. máj. 17. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom ma rajzanak a bolondok. Biztos párzási időszak van. :)
2012. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális...a beteg barmoknál:D
2012. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beképzelt vagy, jó nagy egóval. Olyan szuper pasinak tartod magad. Ideje lenne végre, hogy valaki a képedbe vágja, hogy mekkora barom vagy!
2012. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert aztán miért? Az jobb lenne ha önbizalomhiányos lennék? és kiírnék ide 1000 kérdést hogy miért vagyok szűz 28 évesen? na neee.

Különben meg ebből nemtudom mért jön le az hogy nagyképű lennék?! Hát ha legalább nekem van mire.

2012. máj. 17. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van, ne is törődj velük. Csak irigykednek az elit nyáladra. :)
2012. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a nyálamra lehet :D
2012. máj. 17. 17:05
 9/9 anonim válasza:
ne legyél már ennyire beképzelt barom! azt hiszed jobb ha bunkó paraszt vagy mint hogy félénk legyél?!! sajnálom azzokat akik veled smárolnak...
2017. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!