Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababolt Debrecenben! Érdekeln...

Bababolt Debrecenben! Érdekelne Debrecenben egy jó minőségű és elfogadható árú bababolt címe?

Figyelt kérdés
Első gyermekemnek szeretnék vásárolni ágyat, pelenkázót, kis ruhákat, stb.,mindent ami kellhet. Aki ismer ilyet,kérem segítsen! Előre is köszönöm!
2013. jan. 12. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne!

:)

első baba nekünk is, debreceniek vagyunk

2013. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm a Nyugati u-i bababoltba dolgozott.Ők nem horror árakkal árulnak.Brendon felejtős ilyen szempontból.

Bár megmondom őszintén lehet jobban jársz,ha netes boltból rendelsz.Én úgy csináltam,hogy a boltba kinéztem és megnéztem amit akartunk venni (hogy legyen róla fogalmam mik lehetnek az elvárások,mik azok a szempontok,amik nekünk jók,stb).Ezek alapján rendeltünk a netről szinte mindent a babának (komplett bútorok,komp,kád,stb.).Sokkal olcsóbban jöttünk ki,nem keveset spóroltunk (150-200e Ft-ot tuti).

2013. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Babavilágna vásárolok az ott van a Nyugati utcán (segner tér)de viszont baba ágyat a Brendonba vettem mert ott volt olcsóbb is akkor
2013. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Brendon jött be, ill. webshopként a mamasandpapas.hu
2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a Nyugati u-t tudom javasolni, de nem érdemes mindent egy helyről megvenni. Valami a Brendonban akciósan olcsóbb. Én ruhákat vettem turiból és bizományiból is.
2013. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma voltunk a Kangaboo-ba a Auchan-nál, és nagy csalódás volt!Minden nagyon drága! :(

A brendonban találtunk 1-2 jó olcsó dolgot, de babaruhát tuti használtan fogunk venni!

2013. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ötleteket!Remélem megtalálok mindent ami a gyerkőcnek kell majd. :D
2013. jan. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!