Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokott le a szélcsőről...

Mikor szokott le a szélcsőről babátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, 2 hetes kora óta szélcsövezem. Anélkül nem tud kakilni, csak nagyon ritkán sikerül. Éjszaka emiatt gyakran felébred, mert akkor nem viszem ki, viszont sokszor eszik, így gondolom, mocorognak a belei. Mikor számíthatok rtá, hogy már nem kell szélcsövezni?
2013. jan. 12. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a hozzátáplálás segített,azaz a gyümölcsök!!!:)))
2013. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez némi reményt nyújt, hogy már nem sokat kell kibírni!
2013. jan. 12. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a hozzátáplálás segített. Sok könyvvel, javaslattal ellentétben barackkal kezdtünk orvos tanácsára 4 hónaposan, 1 hét alatt megoldódott.
2013. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:
Sajnos nagyon komoly szorulásai, és benn rekedt gázai voltak kislányomnak, így 3 hónaposan terápiás céllal, orvosi engedéllyel elkezdtük hozzátáplálni... minden megoldódott... szinte egy nap alatt! Kitartást!
2013. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 shona ***** válasza:
soha eletemben nem mertem volna meg szelcsovezni pedig 5honapig kolikasak voltunk szelgorcsel keserves sirasokkal,Infacolt adtam neki Babamosoly teat es annyi cicit hogy csak na.itt angliaba kup sincs nemhogy szelcso,jo azt hiszem egyszer eleteben meg volt lazmerozve,2hetes kora ota a kakilas is egy tanulasi folyamat elobb utobb rajott volna a kakilas menetere,hiszen tobb tanulmanyban is szerepel,hogy ugy hozza lehet az ilyesmihez szokni,hogy kesobbiekben meg akar...na mindegy,inkabb a szecso helyett nyomkod addig a labat tornaztasd amig nem kakkal egy jot...vegyel neki Infacolt is....betiltanam a szelcsovet
2013. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem neked kellett 2-3 órán keresztül megállás nélkül üvöltő babával sétálni éjszaka kedves válaszoló, miközben mindkét mellemből ömlött a tej, de szopni nem volt hajlandó, és 1-2 napja engedtek haza a kórházból,ahova a sárgaság miatt kiszáradt, ébreszthetetlen gyerekkel kerültem be 3 napra...
2013. jan. 13. 17:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és Infacol, Espumisan nem használt, gondolhatod, hogy masszíroztam, tornáztattam, mindent elkövettem, de szopizni sem akart, ezt nem hagyhattam. Nem akartam újra kórházat.
2013. jan. 13. 17:14
 8/8 A kérdező kommentje:
2013. jan. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!