Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyi ideig bírja egy...

Nektek mennyi ideig bírja egy cumi?

Figyelt kérdés
A kislányom elég hasfájós és egyéb problémával is küzd, és egy hó alatt kirágott 1 cumit(Mam-os)Aztán vettünk neki 2 újabbat, (Mam 3-6 hós)de azt is kb. 1 hó után kirágta. Ez csak azért probléma, mert a kis lyukon beszivároghat anyatejmaradék a szájából, és az ha beleköt rossz ízű. Ne írjátok, hogy minden etetés után sterilizáljak, mert örülök, ha néhány órát alszik és addig meg tudom csinálni a házimunkát.

2013. jan. 13. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos ilyenkor új cumi kell venni mert lenyelhet a amiből darabokat és az fulladás veszélyes.Örülj neki,hogy 1 hónap alatt csak egy darabot rág szét.Az én lányomnak most jönnek az örlő fogai és egy hét alatt egy cumi elrágcsál.Ami nekem egy anyagi csőd mer csak az szentes cumi fogadja el.Abból megkét darab 2000 forint.Most a dm-ben vettem neki saját márkásat két darab volt 600.Napközben kénytelen azt rágni.
2013. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elózo vagyok...aventes cumit akartam irni csak a teli átírta
2013. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kicsit tovább bírja, de amint látom, hogy sérült a cumirész, kiharapta,vagy megrepedt én dobom ki, nem egészséges ha tovább használja, és fulladást is okozhat. Sokáig MAM-ost használtunk mi is, de a dm-es babylove szinte ugyanolyan forma. Elfogadta szerencsére azt is, és fele annyiba kerül.
2013. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4-5 hetente cserélem, hetente kifőzöm.
2013. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!