Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A "babakonyhához" mit tartozik...

A "babakonyhához" mit tartozik? Milyen edény, eszköz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Botmixer, egy lábos a vízhez meg a fözelékhez, kis kanál, tányér, reszelö, egy edény amibe botmixerezed a kaját, és egy tároló doboz na meg a cumisüveg :)
2013. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem külön lábast a lányomnak, és ahhoz egy párolóbetétet az Ikeában. Mindent párolok neki, így sokkal finomabb marad a zöldségek íze, minden ízesítés nélkül.

Botmixer (nekem olyan van, mihez van saját "pohár", így sokkal egyszerűbb használni)

Reszelő, almareszelő, sűrű lyukú szűrő (pl. zöldborsó átpasszírozáshoz)

Tálka, kiskanál, cumisüveg.

Én vettem Avent Via poharat is fedővel, és én 2 napra főzök a lányomnak, és ebben klasszul el lehet tárolni a másnapi kaját, úgyhogy mi ebből esszük a főzeléket..

2013. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Amit beszél hozzá! Nem minden konyhát ádulnak felszerelve!
2013. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!