Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is ilyen sokat eszik/...

Nektek is ilyen sokat eszik/ van fent napközben a babátok?

Figyelt kérdés
Most lesz 6 hetes, 3 hetes kora óta 11 elött nem alszik el, de aztán csak egyszer kelt fel éjszaka enni. Újabban napközben nagyon soakt van fent, és 1,5 óránként kér enni, ami nem is lenne baj, ha a köztes szünetekben aludna, de nem, legtöbbször ölbe kell legyen,mert különben sír. Ma már kipróbáltuk,hogy fél órát hagytuk sírni,mert tudtam hogy nem éhes, elötte evett 110 ml-t, aztán megsajnáltam és felvettem. Persze abbahagyta a hisztit, de szerintem ez így nem jó. Anyatejes, és sokszor elalszik cici közben, hogy fel sem tudom kelteni,ilyenkor leteszem az ágyába, ekkor persze felébred, és kezdi elölről..
2013. jan. 14. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár a lányom nem tudott szopizni,mert nem volt tejem,de ő 3hetes koráig csinálta ezt.Napi 12!!! órát ébren volt és orditott.Adtunk hasfájás cseppet,nah ettől tényleg fájt is neki.Hagytuk sirni őt és azóta megtanult aludni.Most,hogy betöltötte a 3.hónapot,megint szenved és van,hogy nem bir elaludni.Éjjel nincs vele gond,visszaalszik.Nekünk első 3 hétben azt csinálta,amit a te babád.Elaludt cicin,vagy ha simogattuk a fejét.Ahogy abbahagytuk,vagy megmozditottuk,ki is pattant a szeme és orditott.Mivel összesen kb 2órát tudtunk aludni egy nap,mert a kicsi 20perceket tudott aludni,igy hagytuk sirni,akármennyire is kegyetlen dolog.Kendőben elaludt,de ahogy leültem,felkelt.Babakocsiban se aludt.Minden rángásra felébredt stb stb stb.Azóta hason alszik és máshogyan nem is tud.Ő is anyatejes 90%-ban.
2013. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok.És nekem a 3.hét után kb 6 hetes koráig minden evés után 45-60percet volt fenn.6hetes korátol 60-75percet.Azóta pedig 2-3órát tölt ébren.Általában 2-t,de du 3után nem alszik már 6ig,amig fürdés,vacsi,alvás van.
2013. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez most újabban nála, de remélem csak ideiglenes,mert szerintem nem normális dolog az, hogy egy 1 hónapos baba fél napot fent legyen...
2013. jan. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!