Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit adhatok 4 hónapos...

Fogzásra mit adhatok 4 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:40
1 2
 1/12 Timóca Szamóca ***** válasza:

Na ez engem is érdekel.

Mert én a Dentinox-ot adom(kenem az ínyére)és én az a fajta vagyok,aki mindent megkóstol,kipróbál,amit a babának adok,mert érdekel,mit adok,szóval kipróbáltam az ínyemen...az igaz,hogy azonnal hat,de max 1-2 percig,aztán megint zavarja.

2013. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a Dologélt használtuk, ami természetes anyagokból tevődik össze. Nekünk jó volt addig, amíg nem lett több foga a fiamnak, mert akkor már össze-vissza harapdálta az ujjamat, mikor az ínyét kentem, akkor rátértünk a fájdalomcsillapító szirupra, amit estére adtam neki, ha éppen tört át a fog és nagyon nyűglődött, akkor pedig napközben is kapott.
2013. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

borostyán nyaklánc

homeopátiás bogyó

2013. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is dologel-t használunk az 5 hónapos kisfiamnak.Gond nélkül kibújt (tegnap) a 4. fogacska.Az íze jó.
2013. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp, Chamomilla Ch 15 homeopátiás szer, Dologél, Dentinox (utóbbi kettő nálunk semmit nem ért), áttörés előtt Panadol, Nurofen.
2013. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2013. jan. 14. 17:24
 7/12 gabszem ***** válasza:
Hát a dentinox zsibbaszt, de csak 1-2 percre és a fájdalmat nem mulasztja el, max. a figyelmét tereli el kicsit a babának. A Dolo-gélben nincs semmi fájdalomcsillapító, de még csak nem is zsibbaszt, sztem semmire se jó. Ha nagyon sírt éjszaka akkor adtunk neki Nurofen szuszpenziót, de csak fél adagot, az is elég volt. Most a rágófogakkal kűzdünk. Az első kis fogacskákkal igazából nem volt semmi gond, ehhez képest most kb. 3 hete alig alszunk valamit.
2013. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a chamomilla vulgaris jött be, de nem mindegy hogy adagoltam. egész nap negyed-fél óránként adtam neki egy szemet. aztán emellé még viburcolt szoktam adni ha nyügisebb napunk van. és áttöréskor nurofent mert akkor nagyon szenved. de csak két este van rá szükség.
2013. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Viborcul kúp, Osanit - nekünk ezek váltak be
2013. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de ti úgy látom tapasztaltak vagytok a fogacska téma körben :)


Sziasztok ! Sajnos nálunk még nem jött ki a fogacska, de két helyen látok két kis fehér foltot minta talán a hegye kint lenne...


A legnagyobb baj az , hogy nagyon nyűgösen eszik, ma szinte egyáltalán nem volt hajlandó szopizni csak a cumis üvegből fogadott el valamennyit...


Félek hogy rá megy a tejem erre a nyűgölődésre... Szóval fejek amikor csak van időm, de mit tehetnék még? Ti jártatok hasonlóképpen?

2013. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!