Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hogy neha "kitelitodik" a...

Van hogy neha "kitelitodik" a kutacs?

Figyelt kérdés
Kisfiam egesz ejszaka orankent kelt, felsirt. Fogzik. Most felvettem, itt fekszik a nagy agyon es ahogy simogattam, azt tapasztalom h a kutacsanal nincs az a "beeses" tehat teljesen a fejehez kivan toltve. most azert elegge megijedtem. Halos agyba alszik, de mindig felveri magat a haloig, de gondolom az nem okozott benne "kart". Vigyem orvoshoz? pentekre bevagyunk irva. menjek hamarabb? van okom megijedni? a kutacsanal mindig volt ilyen lyuk szeru, tehat beljebb volt mint most. ertitek? megijedtem nagyon!5 honapos!
2013. jan. 15. 07:50
 1/4 A kérdező kommentje:
uristen, mar nincs "befeszulve", ugyenugy bevan melyedve mint eddig. amugy mitol van ez a valtozas? azert jol megijedtem :(
2013. jan. 15. 08:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szomjas?
2013. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk reggeli előtt volt, utána "ment" vissza a kutacsa. Ettől lehetett volna? Mert este 8kor vacsorázik, utána legközelebb csak reggel 8kor eszik, éjszaka pedig nem ébred meg sem enni, sem enni, ugyhogy előfordulhat.
2013. jan. 15. 11:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, újra:D Tehát nem ébred meg enni vagy inni, vagyis felsírt szegény, de aludt még.. Kínáltam vízzel, mindig kínálom ha felébred, de nem kellett neki semmi!
2013. jan. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!