Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg! Ugye nincs...

Nyugtassatok meg! Ugye nincs baja?

Figyelt kérdés

Este mikor fürdés után öltöztettem fel 1hónapos kislányomat félek hogy megnyomodott a hátsó kutacsa.Olyan kis felsőt adtam rá ami patentos és amikor bele dugtam a kis fejét aztán letettem félek hogy a patent meg alatta volt!nem tudom biztosan!elkezdett sírni de csak 5másodpercig de szerintem azéért mert unta az öltözét!azóta alszik!ha azt nyomtam volna meg most is sirna nem?


paramami vagyok sajna!



2012. nov. 25. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy paramami, csak pici még a babád:)

nyugi, biztos nincs semmi baja:))

2012. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de van a patentnak az a hegyesebbik része igazából az aggaszt!:/
2012. nov. 25. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi baja nem lesz ettől a babádnak, még ha rá is fektetted. Gondolj már bele kicsit józan parasztésszel. Ha ennyivel ártani lehetne egy babának akkor már rég kihaltunk volna. A kutacsot meg ne úgy képzeld el hogy teljesen védtelen az agya. Vastag hártya, bőr és egyebek védik. Nyugi!!!!!
2012. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baj,nyugi.Nem lehet azert ilyen kis dologgal kart tenni bennuk.neha tortennek kis gikkszerek de semmi baj.:)paramami nincs,csak van akinek meg az uj dolgok ovatossagra intenek:)
2012. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, nyugi, pont ilyen vagyok, mint Te. Ha sokat eszik, azon aggdom, ha keveset eszik, akkor azon. Ha sokat alszik azon, ha keveset azon :) Az elején én is aggódtam a kutacs miatt is. De nem tettél semmi rosszat a kutacsával.
2012. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!