Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád...

Mennyi idős volt a babád mikor koszmós volt a feje? Vagy nem is volt? Ha elmúlt utána nem jött ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár hetes korában jött elő és minden házi "csodapraktikát" kipróbáltunk,de semmi nem használt.Ami eltávolította és azóta sem jött vissza,az a Babé koszmó elleni samponja volt.Most 11 hónapos és azóta nincs ezzel gondunk.
2013. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől fogva koszmó elleni sampont használtunk a fiamnál, így nem volt egyáltalán koszmója.
2013. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első hetekben volt koszmos a feje. A Gabi babasamponja első hajmosásra leszedte :) Azóta sem jött ki
2013. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
pár hetes korában volt először, beolajoztuk, levakargattuk, más nem segített. De ekkor nem is volt olyan vészes. Viszont kb. 4 hós korában újra előjött de akkor olyan dúrva volt, hogy egyik napról a másikra jelent meg, és a gyerek véresre vakarta a fejét... Kaptunk a dokitól pakolást amit rá kellett kenni fürdés után és reggel lemosni, ezt két napig kellett csinálni, közben olajoztam és vakargattam neki és így kb. 2-3 nap alatt teljesen eltünt és utána nem is jött elő (most lesz 1 éves)
2013. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy két hónapos volt a lányom, amikor durván koszmós lett a feje. Semmi nem használt rá, csak a frezyderm koszmó elleni olaj. Azóta semmi probléma nincs, utána sem jött vissza neki.
2013. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár hetesen jött ki a lányomnak,hiába kenegettük olajokkal,semmit nem ért kb,mindig visszajött ahogy abbamaradt.. Aztán vettük a Babé koszmó elleni sampont és kész eltűnt azóta gyönyörűen csillog a haja,jó illatú és nem sárga.. :D Igaz 2600Ft,de ne küszködj vegyél ilyet!!! :))
2013. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 vagy 4 hetesen volt először, sima étolajjal kentem be fürdetés előtt fél órával és sűrű babahajkefével dörzsöltem át óvatosan fürdés előtt közvetlenül. Ez 2-3 nap alatt leszedte. Azóta egyszer jött még elő, azt ugyanígy tüntettem el.
2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sima babaolajjal átitatott vattával gyengén dörzsöld meg majd mosd le
2013. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!