Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok sűrűbb állagú...

Ajánlanátok sűrűbb állagú bébiételt 7 hós babának?

Figyelt kérdés
A Hip, Kecskeméti, Univer mind szinte folyékonyak, itthon sűríteni szoktam őket, de ha egyszer elmegyünk, nem tudom megtenni és saját főzöttet sem tudok vinni, akkor jobb lenne sűrűbb. Babám már nem kedveli a lötyiket. Van olyan márka, ami sűrűbbet csinál? Köszi!

2013. jan. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem most hozott Anyósom a fiamnak Hipp őszi-banán-alma bébiételt,és ez jó sűrű szerintem.
2013. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy kis natúr grízzel vagy vaníliás tejpéppel sűrítgettem őket.
2013. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak utazásnál szoktam üveges kaját adni a gyerkőcnek, úgyhogy csak néhány fajtát próbáltunk ki, és ezek sűrűek:

Kecskeméti: Gesztenye-alma -csirke (szerintem ez a legsűrűbb, és a lányom kedvence egyébként), Paradicsompüré-burgonya-hal, zöldséges spagetti pulykával

Ezek 5-6 hónapos kortól adhatóak

Kecskeméti: Vadas marhahús rizzsel, ez már nem csak sűrű, de darabos is, bár úgy emlékszem 8 hónapostól írja


Ezeket ismerjük és szeretjük...én sem szeretem a híg vackokat, mert én is teljesen sűrű főzeléket főzök neki.

2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!