Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen (fekvő+sport-) babakocs...

Milyen (fekvő+sport-) babakocsit ajánlanátok, ami 1. könnyen fordul, jó vele közlekedni,2. könnyű,3. nagyméretű babának is oké? -- többi lent

Figyelt kérdés
4. nem foglal nagy helyet,5. tartós, nem alakulnak ki kellemetlenségek, meghibásodás,6. Fekvő funkcióban rálátok a babára (nem hálón át. ) -- azt már nem is merem mondani, h olcsó. Szóval a tökéletes babakocsit keresem. Fontossági sorrendet tükröz a sorrendem! Kiegészítők nem annyira érdekelnek, csak a közlekedés legyen kényelmes vele!

2013. jan. 12. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Inkább azt írom milyen NE vegyél:lengyel babakocsit!Ezt tényleg kerüld,mert kivétel nélkül az ellenkezője az általad elvártaknak.

Nekünk PegPerego Pliko P3 van is én/mi imdájuk.A sport része nagy és tágas,bőven elfér benne nem éppen aprócska kisfiam.Mi lengyel vacakkal kezdtünk és ezt 4-5 hónapos korában vettük,használtan (de tiszta új volt).Újonnan nem olcsó (bár nem is a drága kategóriába tartozik),de maximálisan megéri az árát.És tényleg bírja a strapát!Nálunk bizonyított.

Küldök egy videót,érdemes végignézned.Nagyon praktikus kis járgány.

És tényleg sokan dicsérték itt a GYIK-en is!

http://www.youtube.com/watch?v=MOcbEvDmJWA

Annyi,hogy merev falu mózes tartozik hozzá,ami szintén nagyon jó (ez a videóból kimaradt),de a neten rá tudsz keresni.

Amik még hasonlóan nagyon jók,azok a CAM kocsik.

2013. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az első leírta a tökéletes babakocsit,ami a Te igényeidnek felelnek meg,nekünk is ilyen volt és pont ilyen fontossági szempontok alapján választottuk.100% elégedett voltam vele.
2013. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Nem tudom , hogy ez véletlen , vagy nem . De nekünk is peg perego pliko p3 van . Én is nagyon imádom! A nagyobbiknál Cam volt , hát közel se olyan jó mint a Peg Perego . Azt nehezebb volt tolni . Én azért ezt is szeretem , de a Peg Peregot jóbban szeretem . Én szerintem megéri az árát . Ehhez jár mózes ezt használod kiskorba , nekem a fiam 4500 gramm volt de simán 5 hós koráig bele fért . A sport részt még ma is használjuk , nagyon szeretjük.

2013. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Espiro Vector. Imádjuk :)!
2013. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén espiro vector :-)
2013. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.Nem tudom ki is miért pontozott le; de azért "köszi"!!!

Ennyit arról,ha az ember segíteni akar és elmondja a saját tapasztalatát.

2013. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi mindenkinek a választ!

Én mindenkit felpontoztam, nagyon köszi, h segítetek! (Egyébként ez a pontozós rendszer szerintem fura... Túl szubjektív...)

Kedves első, külön köszönöm a hosszabb kifejtést!

Majd megírom, hogy mi lett, és hogy hogy vált be!

2013. jan. 18. 23:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Az Espiro Vector szélesebb, mint a PegPerego Pliko P3? De jó lenne, ha ezt tudná valaki... Mert a PegPerego-ról tényleg főleg jókat írnak, de többen keskenynek találják, és a mi babánk nem kicsi. Köszi!
2013. jan. 19. 00:28
 9/9 A kérdező kommentje:

Helló! Peg-Peregót vettünk, használtan. Ez a régi fajta, vagyis ha kicsi babával használjuk, a mózeskosarat rá kell szerelni a kinyitott sport-babakocsira, és így persze nehéz -- ez a hibája megvan, de máskülönben tényleg jó! Köszönöm a segítséget!

Nem tudom, h méretben meddig lesz jó, de most még az.

Azért választottam ezt a Vectorral szemben, mert arról mindenütt azt olvastam, hogy túl kicsi, és mert annál le kell venni az ülőrészt összecsukás előtt. A Plikónál nagyon jó, h sitty-sutty összecsukod.

Amúgy szeretem a babahordozást, a babánk súlya ellenére folytatni is fogom, de télen, kabátra kötve kínkeserves a dolog, nem áll rendesen, irtó kényelmetlen. Ezért ruháztunk be kocsira, szerencsére ebben is jól alszik I..

2013. jan. 29. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!