Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tudnátok olyan...

Anyukák! Tudnátok olyan játékot mondani, ami olcsó kis apróság (2-3ezerig), mégis szeret vele játszani 1év körüli gyerkőc?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok mint pl labda, homokozó/fürdős játék.
2013. jan. 15. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

labda


papírguriga

nem használt mobiltelefon

nem használt billentyüzet

papír zsebkendő

ping pong labda

üres flakon

a legtöbb fantáziadús játék még pénzbe se kerül amiért pénzt is kérnek az nem mindig jó és nem játszanak vele.

2013. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pakolgatós poharak, montessori piramis, formabedobó, tologatós játékok, labda, baba, búgócsiga. Ezek mind 1000 Ft körül voltak :)
2013. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi kulfoldon elunk igy nem tudom, hogy otthon mi a pontos neve ezeknek az osszerakhato muanyag gombocskeknek es fogalmam sincs, hogy lehet-e meg kapni mert en kb. 2 es fel eve vettem a kisfiamnak a tescoba. Az ara 2000-2300 forintnak felelt meg akkroiban. 8 honapos koratol legalabb 2 es fel eves koraig jatszott vele szinte napi szinten. Amikor egy eves volt pakolgatta, en osszeraktam o szetszedte, a furdokadba is jatszott vele nagyon sokat. Masfel evesen meg mar osszerakta oket magatol is, tornyot epitett... Ragta nagyon sokaig mert erdekes gumi a felulete direkt a fogzas miatt. 2 evesen is hasznos volt mert szinket csoportositottunk (pl csak kek gombocskekbol epitettunk…). Olcso volt es nagyon bejott. Hatha felismeri valaki a pontos nevet otthon:

[link]

Az elso valaszado nagyon jo tippeket irt. A ferjem hozott haza a cegtol egy regi asztali telefont amit ki akartak dobni. A kisfiam nagyon szerette.

Amit nallunk meg nagy kedvenc volt: Egy regi nagyobb meretu valltaskaba bepakoltunk tobbfajta szines kendot, rongydarabot, szallagot, "selyem" salat, muanyag karikakat (olcso sokszinu gyerek karkoto), ures asvanyvizes uveg, egy rikito sarga muanyag citromfacsaro, muanyag baba kanalak, muanyag kispohar (hirtelen ezekre emlekszem). Imadta kipakolni es vegigtanulmanyozni, hogy mit rejt a nagy taska. :)

2013. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A papír dolgok kilőve, mert mind a lányom pocakjában kötne ki :)
2013. jan. 15. 17:19
 5/6 anyács ***** válasza:
Most vetem Te.coban 2100-ért egy kiskonyhát 1 évesemnek....egész nap azzal játszik :)
2013. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húúú 3. nagyon tetszik amit linkeltél. Kár, hogy nem találok olyan játékot (egyébként mi is külföldön élünk, de még itt sem láttam). A búgócsiga és a babaház sem rossz ötlet, a többi felsoroltja van :) Köszönöm mindenkinek!
2013. jan. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!