Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtudná nekem valaki mondani,...

Eske18 kérdése:

Megtudná nekem valaki mondani, hogy miért telik meg állandóan reggelre a kisfiam orra (5,5 hó)? Pedig nincs megfázva és mégis.

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Száraz a levegö a szobában! Párologtass!
2013. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párologtató!
2013. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyerekorvosom, hogy evés közben vagy után tej kerül az orrgaratba, ne törődjek vele. De azért amikor nagyon szörcsögött, megpróbáltam eltávolítani. Valamikor sikerült, valamikor nem, de ettől nem fertőződött be az orra, sőt állítólag még véd is az anyatejben lévő ellenanyagok segítségével.

De mindezek ellenére csak a saját megérzéseidre hallgass és ha nem vagy biztos valamiben, a babád érdekében inkább kérdezz meg szakembert.

2013. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 11. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!