Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ködös, kicsit szeles időven...

Ködös, kicsit szeles időven kivihetem 3hónapos babámat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, inkább jól szellőztesd ki a szobát.

Biztos lesznek, akik mást mondanak, de nekünk mindig azt mondta a védőnő és a doktor nő, hogy ködös-párás időben sok a kórokozó a levegőben, mert ez az idő kedvez nekik és bármilyen fertőzést könnyen összeszedhet ezáltal egy kisbaba. És a szeles idő sem túl jó, max. ha kicsit lengedezik a szél.

2013. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel maximálisan egyetértek.
2013. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 4 hónaposak és mióta hazahoztuk még nem volt olyan nap, hogy ne lett volna kint! Igaz családi házban lakunk és falun, de ha nagyon rossz idő van akkor is kint van ha több időre nem is 15-20 percre az udvaron! Nekem azt mondta a védőnő meg a doktornő is hogy ez így jó!
2013. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is falunk lakunk, én azért nem viszem ki ilyenkor mert mindenki fával fűt és ködös időben nagyon megáll a füst. Nincs kint jó levegő :( Egyébként ha nálatok jó a levegő, akkor szerintem 20-30 percre kiviheted, ha nem mentek emberek közé csak az utcán sétáltok, akkor nem hinném hogy baja lesz. Én kivinném.
2013. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 shona ***** válasza:
igen ha nem viszed,emberek koze en is kivinnem,bar a para tenyleg nem valami jo.tegyel ra eso vedot a kocsijara de azer legyen ki zipzarazva felig 15-20 perc nem gaz ha esetleg jobban el alszik kinn a levegon,vagy lenyugszik ha le kell neki...jo setat!
2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ködös, nagyon taknyos időben nem!
2013. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kiviszem 10-15 percre mert muszáj, senki nem fog helyettem elmenni a boltba.
2013. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!