Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 9 hónaposom...

Mit csináljak? 9 hónaposom nem eszi meg a tápszert már.

Figyelt kérdés
Tegnap 90 milit alig bírtam belediktálni este, ma viszont semmit.Úgy aludt el hogy egy mandarint adtam neki, mert nem akartam hogy üres legyen a gyomra.Ezt viszont jóízűen megette.Miért nem eszi már meg a tápszert? Reggel bezzeg megette.Mit adjak neki helyette?Jön a felső két foga és lehet, hogy ezért nem kéri?
2013. jan. 16. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is fogzik és taknyol, se a tápi se a cici nem csúszik :(

Esténként adok neki tejpépet.


Ha amúgy iszik eleget, akkor szerintem nem akkora baj.

2013. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a citrusfélék ilyenkor még nem valók, de lehet, hogy rosszul tudom.

Attól is függ, hogy a hozzátáplálással hogy álltok. A foga miatt is lehet. De szerintem ha nem éhes, akkor nem kell adni neki, csak azért, mert szerinted ennie kellett volna. A gyerekek ösztönösen tudják, hogy ha pl. a foguk fáj vagy betegek, akkor nem kell terhelni magukat. Ha rendszeresen nem enne rendesen, az más. De egy alkalom miatt aggódni teljesen felesleges.

2013. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A mandarin és a narancs nálunk fő gyümölcs.Imádja és semmi baja tőle.A hozzátáplálásban úgy állunk, hogy még külön sütök-főzök neki, de néha kap a miénkből is már.Kizárólag darabosan eszi az ebédjét.Már nem pürésítek.Ma reggelre az ínye lila színben kezdett pompázni és az egyik oldalon már át is tört a fogacska szóval szerintem a foga miatt nem eszik.
2013. jan. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!