Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 10 hónapos...

Mit csináljak, hogy 10 hónaposom megigya a tápszert?

Figyelt kérdés

Anyatejes a kisfiam, emellett mindent megeszik - amit ebben a korban lehet -, nem valogat. Eleget is eszik mennyisegre,de a vedono tanacsolta, hogy a tobb kaloria miatt (laposodott a sulygorbeje) adjak neki este tapszert is szopi melle. De teljesen kiakadt rajta. Tejpepet eddig is evett - bar nem a kedvence. Tegnap belekevertem a tapszert a tejpepbe, igy azert elfogadta. Jo igy is, vagy muszaj innia a tapszert. A Hipp2-t es a Mildibe2-t probaltuk, kaptunk termekmintat.

, de egyik sem tetszett neki.


2010. nov. 30. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Probald ki,hogy a tapszerebe keversz egy kis babapiskotat,egy-ket darabot,vagy egy fel banant,ami kicsit megvaltoztatja az izet.Az en kislanyomnak is volt egy idoszaka mikor nem akarta elfogadni a tejet,bar o tapszeres,es igy megitta,ill.kiskanallal megette,a suru tejpepet.
2010. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nigra ***** válasza:
Milupa milumil. jobb az ize mint barmelyiknek. a milupa milumil 3 pedig van gyumolcsosben is
2010. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártunk, már a cumisveget is kiverte a kezemből... de muszáj volt már tápszert adnom neki, mert már elég kevés volt a tejem és állandóan ébredt éjszaka. Szintén 10 hó körül.

Ekkor volt a tescoban 2-t fizet 3-at kap akció a nestlé enni-innivaló pépből, vettem párat. Azt adtam neki a cumisüvegbe egy kis vízzel higítva, mert nagyon sűrű volt. Azt elfogadta, nem volt tápszer szaga :-)

Aztán egy idő után a vizet felváltottam fokozatosan tápszerrel, míg végül eltűnt a pép és csak tápszer volt az üvegben. A Hipp-nek van vaníliás, az pl. kifejezetten finom, 10 hós kortól adható.

2010. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy akkor kipróbálok valami ízesítettet. Külön gond még az üveg, mert eddig csak szopizott, pohárból tud inni, de eléggé kifolyik még, szóval az este nem megoldás.

Nekem amúgy van elég tejem, még át is ázik a hálóingem éjjel. Csak valahogy mégsem elég, mert éjjel kel enni. Eddig éjjel 1 körül, tegnap - a tápszeres tejpép után - 2.30-ig húztuk ki. Nem tudom, mi kellene, hogy átaludja az éjszakát. Amúgy engem nem zavar, hogy éjjel eszik, csak ennyi idősen mégsem kellene már éjjel ennie, nem?

2010. nov. 30. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok - asszem - szóval ennyi idősen mi is szopiztunk éjszaka. Ismerősőm januári és köv. év nyarán hagyták abba az éjszakai szopikat... nem olyan gáz ez, csak neked talán jobb lenne, ha aludhatnál és a gyerek meg egyben lenyomná az éjszakát.

Ha a cumisüveget nem csípi, próbálj csőrös poharat.

2010. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nigra ***** válasza:

milupás vagyok (aki a milupás választ írta. asszem 2. válasz)


mi 2009 decemberiek vagyunk. 6hetes kora óta átalussza az éjszakát. :) ha nagyon ömlik a cumisüveg akkor javaslom az AVENT cumisüvegeket a te babádnak abból is már 3-as cumijú kell. Nagyobb boltokban (tes*o, auc*an) kapható. az átalvásra pedig javaslat: fokozatosan egyre kevesebb hami éjszaka. amint a baba eléri az 5kg-t biológiailag nincs szüksége éjszakai táplálásra :)

2010. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nigra ***** válasza:

megint milupás


tehát általában csak néhány hetes korukig kell enniük éjszaka

2010. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Sajnos a csoroset csak ragcsalja egyelore, cumisuvegunk nincs, de nem szivesen vennek egy 10 honaposnak mar. Hm, nem tudom. Ma a parom vesz izesitettet, meglatjuk. Tegnap szinten a vacsiba raktam a tapszert, 3.45-ig aludt. Ez eddig rekord!
2010. dec. 1. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, hanyadik voltam. csak annyi, hogy holnaptól a Tescoban 2-3 fizet 3-t kap akció van a nestlé enni-innivalóra... a körtés nagyon finom, póbáljátok ki, hátha beválik.
2010. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KOSZI!!!
2010. dec. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!