Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kemény széklet 5 hónaposnál...

Kemény széklet 5 hónaposnál összefüggésben lehet a hozzátáplálással ill. a tápszerrel?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtük a hozzátáplálást, először almával 3 napig, majd őszibarackkal 3 napig, a 7. napon őszi+alma.

Pár napja olyan kis pici kakát nyom, hogy ha tudna ülni, akkor palacsinta lenne belőle, így csak a fenekéből szedem ki, a peluson meg sem látszik. Elég kemény, ahhoz képest, hogy anyatejes, napi egy étkezése tápszer. Mostanában váltottunk milumil HA-ra a hippről, létezik, hogy attól? Előtte meg annyira folyós volt, hogy azt hittem hasmenése van... megint váltsunk tápszert? vagy ez a hozzátáplálás kezdete miatt van? Úgy vettem észre, hogy sokat nyűglődik is azóta....


2013. jan. 16. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Adsz neki pluszba folyadékot?Mert ha elkezded a hozzátáplálást, akkor onnantól kell valamennyi plusz folyadék is.Mielőtt elkezdtek kanalazni, adj neki pár korty vizet.

Egyébként simán lehet a tápszertől.Én lányom a Hipp tápszernek se az ízét nem szerette, és széklete is alig volt tőle..Én azért próbáltam azt ki, mert kaptunk egy csomót ajándékba, de inkább vissza tértem a Beba HA-ra.

Miért váltottál tápszert egyébként?

2013. jan. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!