Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtörtént veletek is, hogy...

Megtörtént veletek is, hogy eleinte egy fajta pelus nagyon rossz volt, majd később ugyanaz a márka jó lett?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett a babánk, akkor Huggiest és Pampers-t próbáltunk ki először, a Huggies teljesen jó volt, a Pampers viszont rémálom: napi hat öltöztetés biztosan meg volt, tehát alig volt olyan pelenka, amiből ne folyt volna ki a pisi. Egészen fel a babám tarkójáig...


Ezek után nem kísérleteztem, maradtam a Huggies-nál.

Viszont tegnapelőtt elszámoltam a pelust, elfogyott és a közértben csak Pampers volt.

Megdöbbenve tapasztalom, hogy most teljesen jó. Két nap alatt még nem volt baleset, pedig a fiam egész nap teper, meg sem áll.

Veletek is történt ilyen?

Ez hogyan lehet? Az újszülötteknek való Pampers másabb szerkezetű, esetleg azért folyt ki abból állandóan, mert ugye folyamatosan a hátán feküdt a baba, most meg azért nem, mert a nap nagy részében függőlegesen van (éjszakára még mindig Huggiest rakok fel, nem mertem még kipróbálni a Pampers fekvéshez), vagy a babám formája változott és most már illeszkedik a pelenka?


2009. aug. 30. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét dolog elképzelhető :)

Az én fiamnak pici baba korában újszülöttként nagyon jó volt a liberó, combosabb volt és jó nagy pocija volt az anyatejtől :)

Aztán egy idő után mindig kifolyt a pisi belőle, így mi is leálltunk a liberóról pl.

Rájöttem, hogy a combja nem elgé dundi hozzá és nem tudom eléggé beljebb venni a derekát ahhoz h ne folyjon ki.

Mi ekkor álltunk át a pampersre, ami valahogy nekem jóval kisebbnek tűnik...

Aztán most már másfél-2 évesen már rengeteget iszik,és pisil, a pampers ezt már nem bírja és érdekes módon most visszatértünk a liberóhoz, a 4es méretet hordjuk :)

2009. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy harmadik ötletem is van: én például rosszul tettem fel a pelust. Pampers tök jó volt, a Libero-ból meg kipisilt. Persze, mert nagy volt, magasan a hasán összehúztam, aztán lecsúszott a pelus és persze így a derekánál kifolyt.

Jól kinevettem a butaságomat, de azóta jó a pelus...

2009. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero nagyon jó volt az első hónapokban. Kisfiam van. Később viszont ahogy az ágyék részen változott át kellett térnünk másra mert nem fogott fel semmit. Azóta Huggiest használunk!
2009. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Liberó nagyon rossz volt, újszülött korban. Utána mindig Pampers-öt használtam. Mikor elkezdett mászni, kifolyt minden belőle.Utána a lila tescost, de most h jár, megint a Pampers jó:)
2009. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az újszülött Pampers nekünk sem vált be, csak a Huggies. A 3as mérettől viszont már a Huggiesből folyt ki minden. azóta Babylove, és Pampers a nyerő.
2009. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!