Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami praktika autóban...

Valami praktika autóban hányás ellen?

Figyelt kérdés
15 hós kislányom már 4x hányt az autóban. Ma is mentünk volna vásárolni és az egész reggelit kihányta. Van olyan anyuka, akinek a gyereke szintén hányós a kocsiban? Milyen praktika vált be nála, ha egyáltalán létezik ilyen? Általában kaja után várunk 1/2-1 órát, mielőtt útnak indulunk. Próbálom mondogatni neki, hogy előre nézzen, ne oldalra, mert úgy szerintem könnyebben felkavarodik a gyomra. Mit tudnánk még tenni, hogy ne legyen ilyen? Az esetek többségében nincs hányás, csak néhány alkalommal, mitől függhet? Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 30. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
van erre gyógyszer,a Carmol csepp(bocsi azt nem tudom adható e ilyen kicsiknek de nekem beválik,én 17 évesen is hányós vagyok)
2009. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 gyerekemből 2 rettenetesen hányós ha utazunk,sajnos én is ilyen voltam gyerekként.Én azt vettem észre,h ha reggel indulunk,biztos,h hánynak,de később, a visszaúton már nem.Enni mindenképpen kell előtte,én még a Cocculine homeos szert szoktam adni nekik,az kicsit javít-az összes többi amit próbáltunk,nulla eredményt hozott-,jó még a hideg gyömbéres innivaló-én szoktam igazi gyömbérből csinálni,mert a boltiban csak aroma van-.A nagyobbiknál használ az is,ha eszeget útközben,vagy rágózik.

De ezt a cseppet megnézem,köszi az ötletet.:)

2009. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!