Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden Anyuka Avent edénykét...

Minden Anyuka Avent edénykét használ az ételek tárolásához?

Figyelt kérdés
Nekem erre nincs pénzem,sima ételtárolós dobozokat vettünk amiben fagyasztani is lehet. Más is ezt az olcsóbb megoldást választotta vagy csak én sajnálok kiadni több ezer forintot pár műanyagért? Tudom,h az Avent minőség,de ez van!
2013. jan. 18. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy minden anyuka ezt használná..., ahogy én sem. Brutál ára van. Én az első három hónapban több szatyornyi anyatejet fagyasztottam le. Ha ezt mind Aventben rakom el a gatyánk is ráment volna. Vettem sima kis dobozkákat, amiket lehet fagyasztani. Semmi gond nem volt vele.
2013. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tároltam benne, nem a pénz miatt hanem mert kics. Én üvegbe raktam.
2013. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az avent jó de nem az áll a lista élén.


anyatej tárolására valóban a legjobb .

de a gyümölcspürét, a megmaradt v. épp megfőzött ételt a kicsinek én mindig bébiételes üvegben fagyasztottam le . nem szabad tele tölteni és akkor nem fog szét repedni ment rá egy kis cimke és úgy tettem a fagyasztóba.


ha gesztenyét stb. vettem azt hazaérve csak felkockáztam és visszafagyasztottam gyorsan

gyümölcsöket - nem pürésítve - pedig tiszta nejlonban fagyasztom mindig - több mint féléves baba részére -


szv lehet spórolni és sok helyen vehetsz bébiételes üvegeket ha Te magad nem is használod nem veszed . ki lehet főzni és lezárhatod gumival és neljonnal is etikettet kis matricát is száz ft ért kaphatsz és máris jóval olcsóbban jössz ki mint az avent edénykékkel.


én amit személy szerint nagyon szeretek az a bebivita menük lezárható müanyag doboza . két db étel van egy papírral átfogva . a menüt megeszi a kisfiam aztán elmosom és újra megtöltöm saját étellel.

2013. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majdnem mi is vettünk egyébként,mert itt mindenki írta,hogy az a jó,már kezdtem elbizonytalanodni,h ha nem aventesbe teszem akkor biztos baja lesz az ételnek.
2013. jan. 18. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az anyatejhez én is azt használtam.
2013. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem mert nem zárt jól fagyasztás után ...az anyatejet is zacskóban fagyasztottam inkább ,tescos 100db os ,anyatej tárolásra,sokkal jobb és helytakarékosabb.

De mást is lehet benne és nem drága.

[link]

2013. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tejet én abban tároltam, 10 darabosat vettünk 2400 forintért, ami bőven elég volt.

Amikor már én főztem neki, akkor bébiételes üvegekben tároltam a kaját!

2013. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
anyatej tárolás miatt vettünk olyat(hónapokon keresztül lefejt tejet kapott, mert nem tudott rendesen szopni). Nekem nagyon bejött, mert jól zár, megbízható, tetszik a formája, és hogy rajta vannak azok a csíkok, hogy mennyi van benne.
2013. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!