Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra névre szóló...

Első szülinapra névre szóló ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Eddig a plüssre gondoltam, de mivel van belőle rengeteg, inkább valami mást szeretnék. Most olvastam, hogy lehet névre szóló mesekönyvet is csináltatni. Van köztetek, aki készíttetett már ilyet? Honnan rendeltétek?

Ezeken kívül más ötleteket is szívesen fogadok! :)


2013. jan. 18. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én több helyen is láttam már, hogy bármilyen textil dologra ráhímzik a gyermek nevét. De ha csak hímeztetsz egy szép anyagot azt is bármire rátudod varrni.

Egyéb ötletek: bár kicsi még, de jó pofa csoda bögre (alapból fekete bögre , de melegre megjelenik rajta a gyermekképe) takaró, törölköző, maci, párna, egyedi rugdalózó, családi póló (gyereknek rugdalózó apának anyának ugyan olyan póló) könyvkötővel lehet fénykép albumot készíttetni amibe bele nyomja a gyerek nevét, fotókönyv, de igazából saját kezűleg is számtalan dolgot eltudsz készíteni.

2013. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és én karácsonyra gyerek képét kaptam kirakóként.
2013. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 kincses ládikát (játékot lehet beletenni) kaptam mikor megszületett a lányom ! A neve az elején rá van írva! Gondolom festve van, és szerintem a barátnőm a saját kezével csinálta! :) És hasonlóan lehet maga a doboz is megcsinálva, mint a szalvéta ragasztás, mert a doboz ilyen nagyon szép mintákkal (igényes, elegáns) van tele!

De gondolom ilyesmit lehet csináltatni is!


Mindenképp olyanba gondolkozz, ami "örök" nem törik, nem növi ki és nem játék! :)

2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!