Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre ajándék ötleteket...

Keresztelőre ajándék ötleteket szeretnék! Semmi tippem, ékszert semmiképpen nem akarok és pénzt sem adni! Valami személyre szóló, különleges ajándékot szeretnék, de nincs ötletem!?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 20:28
 1/7 Mókica84 ***** válasza:
SZia!mi a keresztfiunknak nyakláncot vettünk,de írtad h te ezt nem akarsz.De például biztos örülnének játszószőnyegnek, vagy olyan játék macinak ami a baba előtt mászik vagy pl: készíts egy olyan albumot ami a baba első fotóit tartalmazza de a mai digitális világban jópofa dolog egy digitális képkeret is.Remélem tudtam valamit segíteni :)
2012. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt tudsz egyedi fotó albumot rendelni, nekem nagyon tetszik.

[link]

2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi (ugyan nem a keresztszülőktől kaptuk) kaptunk egy szív alakú ezüst kis tartókát (talán szelencének hívják). Elfér benne a kis köldökcsonkja, meg majd az első kipottyant tejfoga. És bele van gravírozva a neve. Én ilyennek örültem, mert ez meglesz 20 év múlva is, de egy játszószőnyeget nem fog tudni elővenni.
2012. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi pihenőszéket kaptunk. Jó szolgálatot tesz!
2012. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam egy ezüst kiskanalat kapott,bele volt gravírozva a monogramja.Nem használtuk soha,de nekem annyira egyedi volt...Kaptunk mellé pár baby játékot is,nagyon örültünk nekik.
2012. jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok jó tippet! :)
2012. jún. 21. 19:16
 7/7 anonim válasza:
Én (ugyan nem keresztelőre, hanem első babalátogatásra) egy saját készítésű keresztszemest vittem. Egy mesebeli sün volt rajta, valamint a kisfiú neve és születési dátuma. Szépen bekereztettem, beüvegezeztettem. Kb 3000 Ft volt (a hímzés alapanyagait nem kellett megvennem, azok volak otthon amúgy is). A szülők odáig voltak érte, azóta is a kisfiú ágya felett van. A 42. kisbabaruhát már minek vittem volna? Kerül az is ennyibe, és egy hónap után senki sem emlékszik rá, hogy kitől kapta.
2012. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!