Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra kinek mi vált be?

Fogzásra kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Próbáltunk már egy-két dolgot,de nem segített, pl. Dentinox,Osanit, borostyánláncban nem hiszek. Algoflex baby az jó volt, de gyógyszerezni nem akarom a kicsit.
2013. jan. 18. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a borostyánnyaklánctól allergiás reakciók lettek a nyakán,így az kilőve.Szerintem a Dentinox semmire nem jó,mert csak helyileg érzéstelenítene ami azért nem egy hosszú valami+a kisfiam idő előtt állandóan lenyaldosta az ujjamról.Így én hanyagoltam.

Nekünk a Nurofen baby az,ami bevált.Én sem vagyok híve a gyógyszerezésnek,így csak nagyon ritkán,ha már tényleg nagyon kellett a fiamnak,akkor adtam neki éjszakára,hogy legalább aludni tudjon 2-3 órát.Azon kívűl semmi más:türelem és sok éjszakázás.Vártuk,hogy elmúljon.:/

2013. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja még homeós cuccokat is próbáltunk (pl. Viburcol),de arra is allergiás,tele lett kiütésekkel.Mellesleg ezek sem értek semmit sem.
2013. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok sok cici.

Meg nekem a kávé.

Bocs, hogy nem tudok jobbat.

Két gyerekemnél úgy ahogy segített a Dentinox, a harmadiknál nekünk se.

Egy-egy pocsék éjszaka kapott Germicidet, természetesen állandóra nem.

Kitartás!

2013. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kislányomnak a frezyderm fogínyápoló és ha nagyon kellett, akkor nurofen bevált.
2013. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabszem ***** válasza:
nálunk se használ semelyik kence-fice, ha nagyon sírt éjszaka akkor Nurofen szuszpenziót adtunk-adunk. 11 hós és egyszerre jön 2 szemfog és 2 zápfog, hát kb 2-3 hétig semmit se aludtunk, még a gyógyszer se segített. Most egyik éjszaka alszik, másikon meg nem. Itt csak a türelem és a kitartás segít :)
2013. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: írtad a sok cicit, az itt is megy. Már egy ideje átaludta az éjszakákat, nem evett éjjel, aztán elkezdődött a fogzás és ismét cicil éjszaka ő is. :) Viszont én nem merek kávézni közben. Én nagy kávés voltam, aztám amikor + lett a terhességi teszt több kávét nem ittam, azóta se. Nem árt, nem megy a tejbe? Már én is gondolkodtam, hogy de jó lenne egy kávé néha.
2013. jan. 18. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislányomnál a Dologél bevált,de minden baba más,próbálgatni kell.
2013. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is a Dologél vált be és ritkán az algoflex baby ha már az alvás is nehézkes.
2013. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dologél vált be eddig a kisfiamnál
2013. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!