Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Chaomilla tényleg nagyon jó...

A Chaomilla tényleg nagyon jó fogzásra? Melyik típusa vált be nállatok? Ha egyáltalán használ?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 16hós folyamatosan jönnek a fogai de egy fog kb.3hónap alatt bújik ki nagyon sokat szenved vele ezért kéne valami jó módszer!
2011. jan. 27. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap adtam neki először a ch15-öt és nagyon jó volt.Szépen tudott aludni.
2011. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Vigantolt adtam 2x egy nap!
2011. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző! Nem viburcol-t akartál írni?

Én is adtam néha chamomillát esténként, talán volt hatása, de lehet, hogy anélkül is aludt volna. Jó hogy kiírtad, mert veszek is, mert elfogyott, most egyszerre min. 4 foga jön a fiamnak, kb. 5 hónapja már, hogy készülődnek, most látszanak.

Viburcol kúpunk van itthon, de még nem próbáltuk...

2011. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vigantolnak mi köze a fogzáshoz?? Az d-vitamin, azzal nem könnyíted a fogzást és mellesleg túl is lehet adagolni.

A kérdésre válaszolva, nekünk nem vált be,de ez egyénileg változik. A hugom (9éves) neki is adtam mert jönnek a maradó fogai és neki is nagyon fájt, neki nagyon sokat segített.

2011. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a C30-as vált be, de az sem mindig, a C15 pedig nem igazán.
2011. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CH15öst vettünk, de az nem segített semmit. Viburcolt használtunk, az jobb volt
2011. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem,nem Vibrucolt akartam irni,igenis Vigantolt adtam a doki tanácsára.Nálunk nagyon elhúzodott a fog kitörése,és nem volt jobb ötlet.

A Vigantolnak mi köze a fogzáshoz???

Csak annyi,hogy D-vitamin,ami nagyon fontos a csontoknak.......

2011. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!