Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős volt a babád...

Milyen idős volt a babád amikor felismert szavakat amit mondtál neki és mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
5 hónapos volt. Amikor mondtam neki azt a szót amit ismer akkor odanézet. Pl. apa, lámpa, boci, labda, cica
2013. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
8-9 hónapos volt. Értett a nemet, ha valamelyik állatra, amit mutattam előtte és játszottunk vele mondtam menj oda hozzá, odament. Mondtam hol a lámpa, felnézett. Mondtam hol a maci, odament hozzá. És így tovább! Mondtam, hol apa, és ment be a szobába hozzá. Mikor bementünk fürdés előtt a fürdőszobába, megengedtem a vizet, mondtam, h megyünk pancsikázni, már sikongatott... Igazából sok mindent értett, Most 10 hós, ugyan így megy a dolog... Ha új dolog van és sokat beszélünk róla, azt is érti utánna már. Ha új dolog van, akkor néz nagyokat, h anya miről is beszél, de aztán már okés, ha többször néztük, mondtuk!
2013. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Most olvasom az elsőt. Így nekünk is ránézett, de így nagyon igaziból, amikor már visszajelzést is kaptunk, úgy volt, mint írtam! De gondolom te erre gondoltál!!! :)
2013. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Első vagyok...nem értem miért kellett lepontozni, de ha már így alakult szívesen meghallgatom az okot....vagy kedves lepontozó erre már nincs merszed?
2013. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos volt, mikor a nagypapa kérdezte tőle, hogy "na mi van, Tapsifüles?" Erre fiam elkezdett tapsolni. Tesója is kb. ennyi idősen kezdett úgy reagálni, mint aki felismeri amit mondok.
2013. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos kora körül!
2013. jan. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Látom nem sikerült megindokolnod...szánalmas életednek ez legyen a csúcspontja, hogy lepontoztál:D
2013. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Erre a lepontozásra nem tudok már mit irni,mert egyszerűen szánalmas.Mindenkit felpontoztam.
2013. jan. 19. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok! A lepontozást én sem értem! Válaszoltam a kérdésre! Szerintem kedves kérdező nem rád gondolt az első, ahogy én sem! Hiszen válaszoltunk a kérdésre, amire megkaptad tőlem /tőlünk a választ!
2013. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!