Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adható a babának...

Mikortól adható a babának túrórudi?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos,eddig még nem kapott.A védőnő azt mondja 1 éves kora után adjunk,addig semmiképp.Nem értek vele egyet!
2013. jan. 19. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szándékozom sokáig adni. Cukros. Veszek túrót, abból csinálok valami egészségesebb édességet.
2013. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nyugoddtan adj neki, felet, sok mindenben van tej amit már evett szerintem mivel a youghurtokban is van gondolom te is adsz neki. De amugy az előzőnek mondanám inkább egyen turórudit naponta mint chip-set és ilyesmit.
2013. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


A védőnő megmondta, hogy mikortól lehet. Azt, hogy Te mikortól adsz neked kell eldönteni, bár megszavazhatjuk. Én a védőnővel értek egyet. Nyilván nem lesz semmi baja a gyereknek a ruditól, de nem is igazán egészséges, semmi szüksége rá egy 9 hónapos babának.


Kedves 2. válaszoló!

Te komolyan azt gondolod, hogy az 1. válaszoló nem ad rudit a gyereknek, de chipszel tömi?

2013. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 9 hós a kislányom, amikor mi esszük a túró rudit, akkor a túró részéből mindig kap egy picit...
2013. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! nálunk is így van. Az én babám 10 hónapos és mi is adunk a turó részéböl vagy 3 csipetet minden reggel.
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi majd egy évesek vagyunk, és kb. 10 hónapos kor óta eszünk túró rudit. Hetente, kéthetente egyszer. Igaz, a csokit leeszem róla én, a rudika az övé.
2013. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Miért kéne egy babának!!! túrórudit adni? Cukros-csokis gejl az egész. Ehet annyit életében, hogy meg is utálja. Ha valami finomságot akarsz neki adni, készíts neki valamit te magad, amiben, tudod, h mi van és miből mennyi. Szabályozhatod az édességét is. ezek a bolti nasik teljesen értéktelen, túlédesített vacakok.
2013. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kapott még semmi tejeset.Még babajoghurtot,tejpépet sem.A nasi nálunk a gyümölcs és a babakeksz.
2013. jan. 19. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
1 éves lányom még nem kapott túró rudit (tejtermék be van vezetve már).
2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Túrót 8 hónapos korától kaphat, csokit 1 éves kortól. tehát adhatod neki, ha leszeded róla a csokit. De felesleges.
2013. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!