Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Virslit mikortól lehet adni a...

Virslit mikortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
10,5 hósnak lehet adni, vagy csak később? Ti mikor adtatok előszőr, és hányszor adtok 1 héten! Ill. uzsira szoktátok? jah... és mivel, csak magába, vagy kis sajttal?
2013. jan. 18. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Virsli és virsli között nagyon nagy különbségek vannak.

Nálunk egy csomó allergia van a családban, így én csak szója mentes húskészítményeket adhatok.

Virsliből a tej és szója mentes az már nagyon jó minőségű az ára is sajnos, ezért én ritkán veszek, mert a csirke hús sokszor olcsóbb...

Akciósan szoktam venni virslit LIDL-ben, talán havonta egyszer eszünk.

Jó minőségűt ennyi idősen már adhatsz, egyéb fajtával én egy éves korig biztosan várnék, de majd lesz, aki megcáfolja. :o)

2013. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én várnék vele egyéves koráig, mert sajnos abba teszik bele a legtöbb 'szemetet'.igaza van az elsőnek, a jó minőségűt pedig már aranyárban mérik.
2013. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:

Jó minőségű virslit adtunk a fiaimnak, szilveszterkor először. 12,5 hónaposak voltak.

Hamarabb is adtunk volna, csak nem vagyunk nagy virslievők.

A 700 Ft/kg-os virslit viszont én sem eszem meg, a gyerekemnek sem adnám emiatt.

2013. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, ahogy írták, csak a jó minőségűt szabad megvenni, tele van szójával és mindenféle ízfokozóval, hús alig van benne....én sem adnék 1 éves kor alatt, sőt.
2013. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én későn adtam, 2 éves elmúlt már, amikor először adtam a kislányomnak. Változó, hányszor kap. Van amikor 1 hónapig nem eszik van amikor hetente 2x is. Reggelire vagy vacsorára szokta enni. 10 hónaposan még nem adnék neki.


2,5 hós kislány anyukája

2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapos kor körül elkezdtük, középkategóriás virslikkel. Semmi baja, imádja.
2013. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kb. heti 3-4x, 2 virsli magában lehet uzsonna, kenyérrel vagy ha utána még adsz neki gyümölcsöt vagy krémtúrót, akkor főétkezés. Sajtot mi nem szoktunk adni hozzá, a sajtos kenyér külön kaja, de lehet úgy is.
2013. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményt! :)
2013. jan. 18. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Nem 2,5 hónapos a kislányom, hanem 2,5 éves.

2013. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!