Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatejet belekeverhetem a...

Az anyatejet belekeverhetem a tápszerbe?

Figyelt kérdés
Három hónapos babám nem fogadja el a cicit mióta megjött a menzeszem, egyre kevesebb a tejem, tápszert kap. Amit le tudok fejni azt belekeverhetem neki a tápszerbe? Meddig tárolható fagyasztás nélkül az anyatej.
2013. jan. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keverd össze.
2013. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24 óra az eltarthatósági ideje fagyasztás nélkül,hűtőben.
2013. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem majdnem ilyen problémám volt, azzal a különbséggel, hogy elfogadta a cicit, csak éppen tejem nem volt annyi, ami neki kellett volna. Én mindig külön adtam oda neki azt a kis lefejt mennyiséget, soha nem a tápszerben. Nem lenne baja tőle, de valahogy mégsem...Teljesen mindegy mennyi anyatejet adsz, már 1 csepp is kincs!!! Úgy tudom, hogy 1-2 napig áll el hűtőben fagyasztás nélkül, de ha teheted, ne tedd hűtőbe, add inkább rögtön.
2013. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én régebben úgy tudtam, hogy nem jó összevegyíteni a kettőt. De mikor kórházba került a babám és tápszert kapott, akkor mondták, hogy ha haza mentem, akkor próbáljam meg vegyíteni az anyatejjel a tápszert. (Nálunk az volt a gond, hogy már egyátalán nem fogadta el az anyatejet, a korábban lefejt-fagyasztottat sem. Azt mondták először csak 20%-80%, aztán lehet tovább növelni az anyatej mennyiségét. Na, ez nálunk nem jött be, mert ahogy kiérezte az ízét, már nem kellett neki, úgyhogy én hanyagoltam)

Szóval szerintem vegyítheted.

2013. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én előbb az anyatejet adnám neki oda, ha esetleg nem enné meg az egészet, ami tápszer-anyatejegyveleget adnál neki, nehogy ki kelljen önteni a maradékot, benne az anyatejjel.
2013. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoptatási tanácsadóval konzultáltál már ezzel kapcsolatban? Lehet tudna segíteni visszaszoktatni cicire a babádat.
2013. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!