Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyi popsitorlot...

Anyukák! Mennyi popsitorlot hasznaltok egy honapban? Hany csomaggal? Mennyi idos a babatok? Melyik a kedvemnc popsitorlotok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
19 hós, és 4 csomag megy el egy hónapban (80 db-os)
2013. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. nálunk is 4-5 csomag, 8 hónapos. Huggiest használunk pici kora óta, erre az egyre nem allergiás.
2013. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. 4-5 csomag fogy el a 80 db-osból.
2013. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 5 csomag fogy, Huggiest használunk születésétől, a Brendonban nagyon érdemes megvenni a nagy kiszerelést, olcsó és sokáig tart.
2013. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi sokfélét használunk felváltva, mikor melyik akciós.

Az egyetlen, amit nem veszek, még akkor sem, amikor akciós, a Huggies és a Pampers...én ezeket nagyon nem szeretem, nekem szörnyű az anyaga, úgyhogy most jól meglepődtem, hogy itt mindenki szereti :)))

4-5 csomag megy el havonta, attól függően, hány darabos, mert nagyon eltérő tud lenni. 9 hónapos a lányom

Amit szeretek: Libero, ez árban is a legjobb, Johnsons, ez mondjuk drága, a Bella, és most Silky baby premium, ez most Auchanban 250 ft körül van, szerintem jó ez is...

2013. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 csomag megy el. AXXO-t használok. Ezt az egyet szeretem, mert ez vastag és picit olyan rücskös is. Igaz az én babámnak elég kemény a széklete , nem kell csak egy ha kakál akkor is. 10 hónapos a babám.
2013. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat akkor jol sejtette' hogy nalunk sok fogy 2 es fel hetes a lanyom es az 5. csomag popsitorlot hasznalom. van hogy csak 2 hasznalok egy tosztaba tetelkor, de vam hogy annyira hig a szeklete hogy 5 6db elmegy, es napi 7 8 x pelenkazok. nekem a Libero pont nem tetszett, viszont a sarga csomagos huggies nagyon jo volt, abbol kevesebb fogyott mert vastagabb volt. ti melyik huggies popsitorlot hasznaljatok? mindegyik ilyen vastag? koszonom a valaszokat :)
2013. jan. 20. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, akkoriban még nekünk is sokkal több fogyott, majd alakul még. :)
2013. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72 dbosból 4 csom, neogranormonnál maradtam miután többfélét kipróbáltam
2013. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!