Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adhatók a babának a...

Meddig adhatók a babának a hasfájás elleni cseppek?

Figyelt kérdés
Kisbabám nagyon hasfájós,már 4 féle cseppet is kipróbáltam meg egy fajta homeopátiás golyót,de nem igazán vált be egyik sem.Már kb. 4 hete egyfolytában adom neki ezeket és azt szeretném kérdezni,hogy baj-e,hogy egyfolytában kap valamit vagy nem? Kéne 1-2 nap szünetet tartanom? Még egy fajta cseppet ki szeretnék próbálni ezért kérdezem.
2013. jan. 20. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Infacol és az Espumisan nem szívódik fel, ezek tartós használatra is alkalmasak, a Colief viszont ha nem hat két héten belül, akkor felesleges, ez laktáz enzim hiány esetén segít csak. A Biogaia bélbaktérium, ha két hét után nem hoz javulást, a továbbiakban az is felesleges. Ha egyik sem hatott, akkor viszont pusztán csak felesleges adni őket, mindet, még ezeket a Gripe Water dolgokat lehet kipróbálni.
2013. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Colief-et próbáltad? nekünk se vált be semmi, még kórházban is voltunk mert állandóan sírt a babám kaja után a hasfájása miatt. Mennyi idős a tiéd?
2013. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam a Coliefet pont azt szeretném kipróbálni. Kedden lesz 9hetes a babám.
2013. jan. 20. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ami nem válik be azt nyugodtan hagyd el. Nálunk az infacol és a colief együtt váltak be. Most 2,5 hós, most kezdem azt hogy már nem mindig kapja a coliefet, egyelőre nincs baj vele :)
2013. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is folyamatosan adtam, amíg nem csillapodott a fájás. Miket próbáltál már?
2013. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Biogaia+Colief+Espumisan kombináció tökély! :) Lehet együtt adni, másra hatnak, nem lehet túladagolni, folyamatosan adhatók. 4 hetesen kezdtük el, 1 hét alatt elmúlt a sírás, azóta semmi baj, most lesz 3 hónapos, régóta átalussza az éjszakát.
2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!