Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik zöldséges bébiételt...

Melyik zöldséges bébiételt próbáljuk ki?

Figyelt kérdés
6 hónapos anyatejes babám a gyümölcsöt szereti. Bármilyet készítettem én magam, vagy kapott üvegeset megette. A zöldségesekkel, a főzelékekkel vagyunk hadilábon. Ami én készítettem sárgarépa-krumpli, abból evett 6 kanálkával. Az alma-krumpliból szintén. De pl a Kecskeméti brokkoli-krumpli és paradicsom-krumplitól majdnem "elhányta" magát egy kanálka főzelék megízlelése után. Az univeres zöldborsó főzelék és vegyes zöldségfőzeléktől dettó. Melyik fajtát szerette a ti gyerkőcötök? Bár főzeléket kehet, hogy inkább én magam főzök neki (édeskrumpliból). Köszi a válaszokat!
2013. jan. 20. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem igen adtam neki üvegeset úgy voltam vele szokja meg a házi kosztot :). próbálj meg neki olyat csinálni ami nem olyan édes. mondjuk krumpli brokkoli? husit még gondolom nem adsz neki de nálunk a husi krumpli brokkolis kombó a menő :).
2013. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lányomnak a sütőtök a kedvence. Szereti magában és krumplival is. A sütőtökön kívül szívesen eszi a répát krumplival és a cukkinit krumplival. Bébiétel márkából a Hippet és a Nestlé Alete márkákat kifejezetten szereti.

Én úgy hallottam, hogy a legtöbb kisbaba a sütőtököt szereti.

2013. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!