Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ment már kint is a babád?

Mikor ment már kint is a babád?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hány hónapos volt hanem hogy bent a lakásban mennyire ment biztosan mikor már kivitted sétálni.

Kislányom már szinte csak megy a lakásban, viszont ha nem tud bekanyarodni vagy előtte van egy játék akkor lemegy és mászik.Kézen fogva is jön mellettem szépen.Néha meg akarja fogni a lábam :) Nem tudom nem-e ülne le kint a földre.Másabb kint azért a terep.Nincs még cipője csak mamusza bentre.Mancsos is kint az idő..Nem tudom..


2013. jan. 20. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor már stabilan jártak, akkor mentem velük az utcán is. De mindig átfogtam a csuklójukat, hogy ne tudjanak az úttestre kiszaladni.
2013. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy stabilan jártak?Már nem esett el sosem?
2013. jan. 20. 19:01
 3/5 anyács ***** válasza:

Kislányom december 18-án tette első önálló lépteit, karácsonykor már körbejárta a lakást, január elején már gyalog mentünk a boltba! Eljárunk plázába is sétálni, ott teljesen egyedül közlekedik.


Nekünk téli gagyi csizmája van kintre, abba egész jól elmászkál a hóban, ritkán, de elesik!

2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A stabil járás azt jelenti, hogy kapaszkodás nélkül, önállóan jár a baba. De még később is sokszor elesik, ha szalad vagy siet. Sőt, még akár hónapokkal később is előfordul, hogy ha nagyon hamar akar oda érni valahova, inkább négykézláb megy.
2013. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 nappal azután hogy elindult már kint is sétáltunk 11 hónapos volt.
2013. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!