Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon pici babások! Láttátok...

Nagyon pici babások! Láttátok már ezt a videót?

Figyelt kérdés

[link]


Én most láttam először, de tuti kipróbálok valami hasonlót, még időben vagyunk, mert 6 hetes a manókám.

Persze csak óvatosan a "vízbetunkolással"... :-)


2013. jan. 21. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden országban, sőt akár minden kórházban mást mondanak a babaápolásról, fürdetésről. Előtte olajozzam, utána kenegessem, maszírozzam, köldökét nem érheti semmi víz, vagy nem gond,ha kis víz permet éri, vagy a fülébe érjen-ne érjen víz, hasonlóan a szemhez. Minden anyuka maga dönti el, hogy ezek közül mit tart be, mire figyel, és mi az, amit már ő is "soknak" ítél.

Nekem személy szerint a "sok" kategóriába kerül ez a video, fürdetési technika. Végig ázik a baba füle a vízbe és mindene.

2013. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a videót,de nem mertem volna így fürdetni.:)
2013. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, én végig azon izgultam, hogy bele ne nyomja egészen a vízbe... pedig a nagyobbik lányomat 4 hónapos korától hordtuk babaúszásra, és ott nyomkodtuk be rendesen a víz alá... most mégis izgultam, nehogy lenyomja azt a pöttöm gyereket... pedig ilyen pici korban még közelebbi emlék a víz lazító hatása.


És igen, nekem is az volt az első gondolatom, hogy a köldökcsonk leesése előtt nálunk ez nem lehetne egy elfogadott fürdetési módszer.


Ma azért kipróbálom a csapban fürdetést, folyóvízzel úgy, hogy nyugodtan érje az arcát is víz.

Baja nem lesz, hisz vigyázok majd rá.

Aztán úgyis visszük őt is babaúszásra pár hónapon belül.


Azért nagyon jó ez a videó, nekem a könnyek gyűltek a szemembe, mert annyira békések azok a babák, és valahogy annyira jó embernek tűnik ez a nő! Nem tudom megfogalmazni, jó érzés tölti el az embert.

2013. jan. 21. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper videó. Látszik, hogy a pici is élvezi. És végre egy kórházi alkalmazott, aki foglalkozik a babákkal. Kár, hogy nem találkoztunk vele :)
2013. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, köszi!

Látod, nekem ez új volt, nem láttam, hogy más már belinkelte.

Hiába, ha nem nézem egész nap az oldalt, akkor ugyanazt akár többen is megoszthatjuk másokkal.

2013. jan. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!