Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Láttátok már?

Anyucik! Láttátok már?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést ha már valakinek "lerágott csont" de én még nem láttam és gondoltam megosztom veletek!


[link]



Vigyázat: 100-as p.zs.kéznél legyen!!!


2013. jan. 16. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
igen láttam :)
2013. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy igen tanulságos és gyönyörű videó és módszer. Sajnálom, hogy 5 évvel ezelőtt nem láttam, mert akkor nem lett volna rémálom a fürdetés.
2013. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha iylenek lennének a növérkék akkor sokkal sezbb lenne a világ sokkal nyugodtabbak a babák. egy egy ilyen fürdés egy életre meghatározo lehet egy kisbaba számára én is ki fogam próbálni ha megszületik a második kislényom
2013. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg nem lattam es kellett a zsepi. A zenere pedig kozben babam el is aludt, ugyhogy duplan koszi :-)
2013. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen láttam :) bár igy fürdetnék őket a csecsemősök és akkor nem ordítanának még otthon is hetekig fürdésnél!
2013. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!