Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ragasztok ki a kocsinkra...

Ha ragasztok ki a kocsinkra "Vigyázz baba a kocsiban" feliratú matricát, sűrűbben megállíthat a rendőr?

Figyelt kérdés
Párom attól tart ezért megállítanak majd a rendőrök többször is minket. Ti ragasztottatok ki ilyen matricát? Mi a tapasztalatotok?
2009. aug. 31. 09:39
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekünk három gyerek van, a nagyobbik 5 éves és azóta van mindkét kocsin kint a matrica, és talán kétszer állítottak meg, de tuti nem a matricáért, mert azt szemből nem nagyon látja.

De miért baj, ha megállít?

2009. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is van mintkét kocsin matrica. És egyszer se állított meg minket még a rendőr. Ha megállít akkor sem a matrica miatt.
2009. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A matrica miatt nem állíthatnak meg titeket. Sőt előnyötökre is válik mert így a többi autós is látja hogy baba van és jobban figyelnek nekünk legalábbis ez a tapasztalatunk.
2009. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem állítottak meg minket autóval másfél éve van rajta matrica.
2009. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én évek óta nem láttam rendőrt igazoltatni, igy meg sem állithatott volna, matricával vagy nélkül....
2009. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,hogy állitana meg ha a kocsi hátulján van?meg főleg miért?Minden harmadik autón ilyen matrica van,asszem lenne dolga a rendőrőknek,bár ezer éve én sem futottam bebe igazoltatásba.Szerintem csak nem akarja a férjed hogy ott diszelegjen az autón
2009. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki írta itt egy régi kérdésben hogy egy rendőr ismerőse mondta vannak olyan rendőrök akik sűrűbben megállítanak olyan autósokat akiknek kint van ilyen matrica. Én meg fel is olvastam a páromnak. Azóta nem akarja ki rakni. De én meg rengeteg autón látok ilyen matricát.
2009. aug. 31. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr vagyok. Ezért a matricáért senkit sem állítunk meg a kollegákkal, hiszen mint írták a hátsó szélvédőt előről, messziről nem látjuk. Ha látnánk sem. És tényleg! Miért aggódik a párod a közúti ellenőrzéstől? :)
2009. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nincs miért aggódni be köti magát (öregszik :-D) a gyerek is rendesen be van kötve a kocsi le van vizsgáztatva 12 éve van jogsija jól és nyugodtan vezet. Azért akarnám ki rakni a matricát mert sokat járunk anyukámhoz a 4es főúton és szinte rosszul vannak a sofőrök hogy a párom betartja a sebességet lakott területen elöznek és mérgesen néznek szinte ránk. Szoktam látni hátul ülök a pici mellett.

Vissza kérdezek! Valaki szereti ha ellenőrzik a rendőrök? Én azt bírom hogy villogtatnak egymásnak vigyázz rendőr van és az autósok vissza is vesznek a sebességből.

Köszönöm a válaszokat!

A Baba magazinban van matrica és magyar felirattal.

2009. aug. 31. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a rendőri igazoltatást, főleg akkor, amikor sebességtúllépésért állítanak meg (csak egy ilyen volt, 50 helyett 63-mal mentem). :D
2010. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!