Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Www.huncutkabababolt.hu/hu/termekek/babakocsik/esernyore_csu khato/2170-chipolino_miami. Html

Figyelt kérdés

A kisbabám 3 hónapos, kis segítséggel már szépen ül, bár még vannak kilengései. A babakocsink elég nehéz, váltani kéne sportbabakocsira.

Kinek mi a véleménye erről a fajtáról?Tapasztalatok??



2013. jan. 21. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
linkeld be újra légyszi
2013. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2013. jan. 21. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 3 hónapost még egyáltalán ne ültesd. Ha ez sportkocsi, abba pedig egyáltalán ne tedd!!! Ha jót akarsz neki!!
2013. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól gondoltam, sportkocsi. Komolyan gondolod? Meg azt is, hogy ültetsz egy 3 hónapost?
2013. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már magától felült??
2013. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem ültetni, fektetni, de a kocsival kapcsolatos tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Mennyire megbízható, praktikusság szempontjából milyen...
2013. jan. 21. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha most meg is veszed ne rakd még bele a babádat, ha nem lehet szinte teljesen ledönteni. Kisfiam 6 hónapos és még nem sportkocsizunk, mert nem tud még ülni 4 hónapos kora óta nem fekszik vízszintesen csak egy picit van megemelve.
2013. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mennyire nehéz?
2013. jan. 21. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

8 kg


Ha nem dönthető vízszintesig, akkor ne tedd bele a 3 hónapost! A hozzászólóknál ez verte ki a biztosítékot: "kis segítséggel már szépen ül, bár még vannak kilengései". Ne ültesd, majd magától felül, ha eljön az ideje.

2013. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Találtam valamit neked:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szerintem az utolsó hozzászólónak írj privit (ha még gyk-zik, akkor azt biztos olvassa), és kérdezz tőle. Én azt is megkérdezném a helyedben, hogy 3 hónaposnak ajánlja-e (gyanítom, nem).

2013. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!