Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy egy body v rugi hanyas méretű, ha kivan vágva belőle a címke?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemre, saccra, ha rááll már a szemed. Vagy mellé teszel egy olyat, amiben benne van a címke, és azzal hasonlítod össze.
2013. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nekem is nagy problémát jelent. csak használt cuccaink vannak, és nem tudom megállapítani, h. mik azok, amik már az első időkben is jók lesznek . szóval nem tudom eldönteni, h. mit kell még venni.. .
2013. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit körülményes.....de.....a ruhafalva honlapján minden ruhához van méret...centiben megadva.csak egy darabot kell mérni utána már tudni fogjátok:-)))))

www.ruhafalva.hu

2013. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ott hol találom? Kinézek egy body-t és ha a mérete egyezik,akkor az lesz?
2013. jan. 21. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
igen akkor valószínű,hogy az lesz.A lányomnak most kötnek egy kardigánt és amikor lediktáltam a méreteket a készítő azt mondta,hogy ez mintha nagyobb lenne mint a láényom de utána ő si megnézte a ruhafalva méreteket és ő is ezt találta amit én mondtam,úgyhogy szerintem reálisak a méretek.
2013. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!