Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cserélt valaki babakocsit 2...

Cserélt valaki babakocsit 2 évesnek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 20:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg nem kötekedni akarok, csak kiváncsi vagyok. Miért kell 2 évesnek babakocsi valami baja van?
2013. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

8 hónaposan cseréltem le PC 610-es sportkocsira.

1 évesen már nem használtuk, csak hébe-hóba.

Most 1,5, de már nem szeret beleülni.

2013. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Semmi baja nincs!!!!!!!!Kinőtte a babakocsiját és mivel elég messze lakunk a központtól,ahol minden megtalálható,ezért kell.Ő nagyon eleven,vele lehetetlen csak úgy simán sétálni vagy motorozni.De ha babakocsiban ül legalább el van egy kicsit,nézelődik.Ha kiveszem,nem bírni vele.
2013. jan. 23. 21:11
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát nekem ez fura, hoyg egy ennyi idős gyerekkel nem lehet sétálni.
2013. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az én hülyeségemből.1,5 volt és tavasz mikor úgy döntöttem eladom a nagy kényelmes,röviden tökéletes kocsinkat,mert,hogy a csomagtartóba kicsit nehéz volt betenni és hamarosan már nem is fog akarni kocsizni,csak kismotorozni meg társai,ja és biciklivel is közlekedtünk.Hát akkor minek foglalja a helyet?Volt még egy esernyő kocsink,ilyen alap,gondoltam tutira jó megoldás,tökéletesen cselekedtem..Csakhogy jött az ősz,az én leányom nem hajlandó sem motorozni 10 méternél tovább,ölben nehéz,gyalogolni semmi szín alatt.Magam még meg tudtam oldani a gondot a bölcsiből hazajövetelt,autóval,de most már a nagyi megy utána és ugye egyre hidegebbek jöttek,mamának nincs jogsi,de még bringázni sem tud,hát vettem egy csatahajót,akkora gyerekkocsi,hogy az eladottat lekőrözi minden szinten.Az esernyő kocsi azért nem jó most télen mert nem védi a gyereket,megfázik benne,meg a pici kerekei miatt képtelenség tolni.

2013. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem igazán az érdekel,hogy mi a véleményed erről,hanem egy egyszerű kérdést tettem fel.Egyszerű választ kértem,vagy legalább is vártam.

De mondjuk a százalékos adataidból látszik,hogy sok értelmeset azért ne mondtál még eddig!

2013. jan. 23. 21:16
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

4 válaszoló,ne legyen fura,mert vannak ilyen gyerekek,lusták sétálni,sokkal kényelmesebb nekik ha ölben vannak,mintsem hajtani a kismotort vagy kézenfogva gyalogolni.Azért egy 2 éves nem pár kiló,az enyém spec.14 + még felöltöztetve,nem biztos,hogy kényelmes cipelni.Így inkább még tologatjuk kocsiba őket és ki be emeljük a boltba,és kicsit biztonságba is érezzük,mert legalább nem pakol.

Mint már írtam,nálunk inkább a nagyinak kellett valahogy megoldani a lányom szállítását a bölcsiből,de néha még én is eltologatom.

2013. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Igen nálunk is ez a probléma,hogy gyakran mamával is elmennek járni egyet vagy boltba és a 13,5kg-os popóját elég nehéz cipelni,ha megunja.Meg igazából ő mindig szaladgál és a nagymama már nem nagyon bír utána futni,még én sem nagyon :)

Nekünk esernyőre csukhatós sportkocsink van,de már elég kicsinek látom,ezért érdekelt,hogy érdemes e még ilyenkor venni vagy szokták e még ebben a korban cserélni.

2013. jan. 23. 21:22
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem lusta a fiam,sőt...túl eleven.Ő mindig szaladgálna,minden érdekli,mint minden gyermeket,ő mindig azt csinálna,amit nem szabad.No,de ha kifejezetten azért megyünk ki,hogy ő levegőn legyen én nem is bánom,sőt babakocsi nélkül megyünk.De ha nekem kell mennem valahova és vinnem kell magammal,mert nincs kire hagynom,akkor kell a babakocsi.Ezen mi olyan furcsa?!
2013. jan. 23. 21:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 20 hónapos, és szükségünk van még a babakocsira. Budapest belvárosában lakunk. Eleven, kíváncsi. És igenis beültetem a babakocsiba, ameddig eljutunk a parkba, vagy nyugodtabb helyre, mert keskeny a járda, és folyamatosan jönnek-mennek az autók... Nem látom értelmét, hogy a földön fetrengő gyereket vonszoljam magam után, mert nincs kedve a kezemet fogni... Nem minden gyerek egyforma. Mindenki addig használja a babakocsit, ameddig jónak látja. És az én gyerekem is meg fog tanulni kézen fogva sétálni, de lehet, hogy csak 2 és fél évesen.

Bocsánat kedves kérdező az off-ért, de ezt le kellett írnom...

Amúgy mi nem olyan régen vettünk egy teljesen egyszerű esernyőkocsit. Olyan kis kerekűt... Nem fázik benne, mert ha beleültetem, betakarom, van hozzá lábzsák is.

2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!