Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cserélt valaki babakocsit 2...

Cserélt valaki babakocsit 2 évesnek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 20:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Semmi baj,sőt örülök,hogy leírtad.Nálunk is ez a tényállás áll fent.Mindig attól rettegek,hogy kiszalad az útra,meg nem akarja fogni a kezem,mert ő már nagy :)

Köszönöm a válaszokat

2013. jan. 23. 21:33
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért kell kiakadni, nem hiszem, hogy bármi sértőt írtam volna, csak nekem ez furcsa. Mi 1 évesen leraktuk a babkocsit és a környéken még egy ilyen nagy gyereket sem láttam kocsiban.
2013. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Rendben,arra úgy járnak,erre meg így
2013. jan. 23. 21:47
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
21:44-es válaszoló, gondolom nem egy nagyváros forgalmas központjában laksz... Ha mégis, akkor bocsánat, és irigyellek. Elhiheted, hogy nem unalmamban használok babakocsit. 21:28-as voltam
2013. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
De az ország legnagyobb vároásban lakom :)
2013. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érezd magad szerencsésnek, hogy nem vagy olyan helyzetben, mint a kérdező(és én).

A mi környékünkön(Bp., belváros) viszont sok 2 év körüli gyereket látok babakocsiba...

Ettől senki(se gyerek,se anyuka) nem lesz se több, se kevesebb. Remélem ezért ebben egyet értünk :)

2013. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Maclaren babakocsink van, az enyémek is 2 évesek. Nem igazán jó, ha különböző irányokban elkezdenek futni a forgalmas utcán... Mi is Bp. belvárosában lakunk.

Új babakocsit már nem akarok venni, kihúzzuk ezzel. Ha rövidebb távra, férjemmel vagy nagyival vagy kocsival megyünk, akkor persze nekünk sem kell a babakocsi. A bölcsiben egy csomó hasonló korú vagy még nagyobb gyereket is babakocsival hoznak. Pl. reggel nem mindenkinek van ideje andalogni a kisgyerek tempójában, időre kell menni a bölcsibe és a munkahelyre is.

2013. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hitetlenkedő válaszoló! Pedig az ország legnagyobb városában aztán csuda dolgokat lehet látni!

Mikor a barátnőm kislányáért mentünk az oviba, volt olyan anyuka, aki igenis babakocsiban vitte haza teljesen egészséges, csöppet eleven kisfiát! Nem egyedi eset nagyobb gyerekkel is babakocsival közlekedni! És ez senkit nem minősít!

2013. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
12 hónaposan még járni sem tudott a lányom. Tudod mikor cipeltem volna a 12 kilóját, csak azért, mert egyesek azt képzelik, hogy ők többek azért, mert egy évesen már nem használnak kocsit. Kérdező, bocsi a kérdésre nem tudom a választ, nekünk van egy nagy kocsink és egy graco mirage futkosós. Most 15 hónapos a lányom és ha nem csak a ház elé megyünk sétálni, akkor visszük a kocsit.
2013. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mi egy éves cseréltük le a babakocsit Quatro imola kocsira. egyrészt mentünk nyaralni és a Kunert Vip nem fért be a kocsi csomagtartójába csak leszerelt kerekekkel. akkor vettük meg az imolát :) most 2,5 éves a lányom és ha úgy adódik van hogy még visszük a kocsit magunkkal.ő is olyan kis lusti, hogy mindig csak: ölbe, ölbe...nem bírnám a 15 kilóját. s nem bánom ha még tolni kell. neki is kényelmes így meg nekem is. nyaralás alatt sok 2-3-4 éves gyereket láttam sportbabakocsiban esténként!
2013. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!