Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM játszócuminál a 6+ jelzésű...

MAM játszócuminál a 6+ jelzésű a legnagyobb? Nem értem!

Figyelt kérdés
Most váltottam a kislányomnál eddig 2-6 hónaposat használt. 9 hónapos. DE ha mondjuk 1,5-2 évesen is cumizni fog(nem szeretném),akkor is ugyan ezt a méretet kapja,mint most 9 hónaposan? köszönöm
2013. jan. 24. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és jó,h váltottam vagy még használhatná a kisebb méretet? Igazából elég pici a kislányom és olyan furi a szájában ez a nagyobb cumi...
2013. jan. 24. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos elmult még mindig ezt használjuk!
2013. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen! Eleinte nagy, de úgy van tervezve, hogy 6hósan már a felülete, amit nem látsz, mert a szájában van, igazodik az állkapocshoz, illetve a fogakat sem deformálja majd el, ortodonukus jellege végett...A fejecskéje meg majd nő hozzá;)
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves 2. Melyiket használjátok a 6+ osat vagy a kisebbet?

kedves 3. Akkor maradjon a 6+os,nem gond,hogy nagy kicsit neki a pajzs része? Vannak már fogai igen :) És mondjuk 2 évesen is kér majd cumit? Akkor is ezt a 6+osat kapja majd? komolyan nem értem... :) köszönöm

2013. jan. 24. 13:59
 6/6 A kérdező kommentje:
és egy hülye kérdés: mit jelent,hogy ortodonukus jelleg?
2013. jan. 24. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!