Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem a világ legnagyobb problém...

Nem a világ legnagyobb problémája, de ti hogy mennétek?

Figyelt kérdés

1 éves státuszra délelőtt lehet menni, oltás is lesz. Fél 11re kaptunk időpontot. Lányom legkésőbb 11kor kidől és akár ülve is elalszik. A kérdés, hogy babakocsival menjek vagy biciklivel?

Babakocsiban nem alszik mióta ülni tud és az út is 3/4 óra lenne így. Ha nem alszik el hazafelé, akkor csak nyűglődni fog és kb fél 12re érnénk haza, 12kor meg ebéd van.

Ha biciklivel megyünk, akkor hamarabb hazaérünk, de mi van, ha mégis elalszik hazafelé? Nem dönthetős az ülés és mikor kivenném belőle itthon, tuti felébrednne és nem tudnám visszaaltatni. Azaz kb vagy 10 percet aludna.


2012. jún. 29. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ha biztos vagy benne, hogy a babakocsiban nem fog elaludni, akkor biciklivel mennék és ébren tartanám valahogy, pl beszélni hozzá közben, vagy a kezébe adni egy tölcsért, hogy rágcsálja - evés közben nehéz elaludni
2012. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hűű, hát akárhogy is nézem, mindkét esetben egy nyűgös baba az eredmény. :) Én biciklivel mennék, és hazafelé menet közben dumálnék hozzá jó sokat, hátha kibírja ébren hazáig. :)
2012. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én jártam már hasonlóan, és csoda történt, elaludt a babakocsiban! Na de nem sokáig, úgyhogy igen, nyűgös lett, mert nem tudtam visszaaltatni.

Én biciklivel mennék, és igen, ahogy írták, ébren tartanám. Kis rágcsálni való, beszéd hozzá, mutogatás, ilyesmi.

2012. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És miért baj az ha a babkocsiban alszik? Annyira nem dönthető az ülés? Egyszer aludhat benne, persze ha nem ülő a kocsi. Nekem tuti elaudna a bicóban, rágcsa ellenére is
2012. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok: bocs írtad h nem alszik el a kocsiban és bicó ülés nem dönthető. ma nem vagyok toppon :-) De hátha elalszik a kocsiban
2012. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De utálom ezeket a vizsgálatokat én is. olyan körülményes ez az egész. A multkor nálunk a korházban elloptak egy babakocsit. Csípővizsgálatra mentek és nagyon szük a folyosó.
2012. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérj másik időpontot! :)

Amúgy talán én is a bicaj mellett voksolok.

off: Van oltás egy éves státuszon, mi is nemsokára megyünk, de azt hittem, nincs?

2012. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hiába kérnék másik időpontot, akkor is beleesne a délelőtti alvásába.

A neis vac-ot(valahogy így kell írni)adatom be neki akkor.


Köszönönm a válaszokat, akkor bicajjal megyünk. Remélem kibírja hazáig.

2012. jún. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!