Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a babakocsi szett?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a link. Nekem nagyon tettszik. Lecsapjak rá? Nyáron születik a lányom. Milyen az ilyen 3 kerekű babkocsi? Ismeri valaki?


2013. jan. 24. 13:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 3 kerekű sportkocsim van, a kerekek szempontjából nagyon hasonló. Nagyon szeretem, nagyon könnyű vele közlekedni, egy kézzel is vígan lehet irányítani. Viszont tényleg óriási hátránya, hogy alul a kosarába csak az esővédő fér bele, azon kívül semmi!

De szerintem ha 20 ezerrel kell többet fizetned egy teljesen újért, akkor inkább az újat vedd meg!

2013. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez a márka se egy nagy hatalmas márka amúgy :) Szépnek szép nekem ezzel sincs gondom hogy 3 kerekű meg elmegy e a hóban (olyankor fixre kell állítani amúgy és nem hiszem hogy sokkal nehezebb lenne) jól néz ki dizájnos van hozzá hordi mózes télleg okés, de ez a kerék ügy....na ez engem nagyon zavarna mert KI TUDJA mi a baja szóval írja az eladó is (nagyon korrekt amúgy tényleg) hogy erre nem vonatkozik a gari és ha nagy a baj a kerékkel HOL VESZEL rá másikat??? ez nem egy olyan gyakori márka hogy találnál hozzá:((

A touragoo flame is ugyanilyen jól néz ki, olcsóbb is és új is.:)

Inkább azt vedd. Vagy ha ehhez ragaszkodsz semmiképp se adj érte 50 nél többet, 50 ért már nagyon f.sza kis szetteket lehet kapni a teszen vaterán és az ne zavarjon meg meg sose érdekeljen hogy odaírják ÚJONNAN mennyi volt (130 ezer) mert ez sajna így megy, mint az új autónál is, ahogy kihozod a szalonból veszít az értékéből. Egy használt babakocsit igenis JÓVAL olcsóbban kell/lehet csak eladni.

Nekem is volt nem egy amit eladtam (3 gyerekem van) és amit teszen vettem használtan úgyhogy tapasztalatból is beszélek.

2013. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nincs rá írva, de én akárhogy is nézem pont olyan :) és mégiscsak vadonatúj

9-es voltam

2013. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. jan. 24. 15:11
 15/22 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem rossz, de 70-ért én sem venném meg. Én 35-ért vettem multifunkciós, márkás használtat, olyat aminek az új ára 90ezer. Igaz hogy hónapokig nézegettem mire sikerült kifogni, de baromira ráértem és végül is nem bántam meg, már 3 hós a fiam és teljesen bevált. 70et én nem akartam és nem is tudtam volna rászánni.
2013. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

nézzétek! változtattak az aukción!!

[link]

jajjj:)) tetszik:))

2013. jan. 24. 16:24
 17/22 anonim ***** válasza:

45000.- na ez már barátságosabb

kicsit vársz még és lehet még lejjebb megy :-)

2013. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12 es vagyok :))) Klassz:)) ennyiért már meg is venném:) lehet olvassa az eladó ezt az oldalt is:D
2013. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
hehehe:) lehet:) írj neki, utolsó:)
2013. jan. 24. 20:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy használt Quinny Buzz-t, az is így néz ki és megbízható márka.
2013. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!