Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a babakocsi szett?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a link. Nekem nagyon tettszik. Lecsapjak rá? Nyáron születik a lányom. Milyen az ilyen 3 kerekű babkocsi? Ismeri valaki?


2013. jan. 24. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

nekem nem éri meg...


nekem egy könnyű fektethetős sport kocsim volt az elejétől fogva ebből az árból vagy 3dbot vehettem volna az enyémből

nem túl praktikus ha pl közlekednek is kell vele buszon villamoson egyedül nem tudod felrakni mert nagy, és lehet fel se fér láttam már ilyet :-)

ha nincs helyed hova teszed az éppen nem használt részeket ?

szinte semmi csomagtartója sincsen

ha kidurran a kereke akkor nem tudod használni amíg nem veszel másikat gondolom egy vagyonba kerül és nem lehet kerekenként venni


de dizájnos :-)

2013. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik. Mire megszületik a lányod, már nem lesz garis. Jó ár érte a 70e, tényleg jónak tűnik a kocsi.

De nem ütném le villámáron.

Licitálj rá, aztán majd kiderül, még ráérsz, nem kell 3 napon belül babakocsit venned.

És hidd el, hogy ha más elviszi, még 1000 ilyen lesz nyárig!

"Kérésre hamarabb is zárhatok, ha érkezik megfelelő ajánlat." Ez jól hangzik, egy próbát megér!!!

2013. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
fúúú, köszi a bíztatást:))
2013. jan. 24. 14:08
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Nyárig még rengeteg időd van. Én nem venném még meg. Szerintem drága is. Ilyen babakocsik már 45-50ezerért vannak használtan. Még én is várok a megfelelőre, pedig már vagy 4-et nagyon meg akartam venni!
2013. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de licitálással még elcsíphetek egy jó árat, nem?
2013. jan. 24. 14:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én megvenném 70.-ért!!!

Szép, mindent tud, van hozzá ami kell...

Ha nem veszem meg, utánna nem látok ilyet, akkor ész a fene, miért nem vettem meg, ezért emiatt már mindig ha valami megtetszik, Bem várok, megveszem!

Én Júniusban szülök, kinéztem a babakocsit, féláron, használtan, jövő hónapban fizukor megveszem, mert ha később nem lesz ilyen áron, ilyen, akkor bánni fogom!

2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
oszinten szolva en nem vennek ilyen kerekut, ha nyarra szuletik a lanyod, akkor telen meg javaban fogtok kocsizni, es ilyen idoben egyszeruen lehetetlen eltolni, lattam sajat szememmel, amikor egy nagymama majdnem kiforditotta a gyereket a kocsibol, mert a latyakon megakadt az elso kerek. Ha olyan helyen kell feltolnod, ahol kozeppen van a lepcso, akkor ott se tudod feltolni, tapasztalat. Ami nekunk es eddig minden ismerosnek bevalt, az a elol bolygokerek, de negykereku legyen, pl. nekunk Anmar Hilux van en maximalisan elegedett vagyok vala
2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
utolsó: tesóm gyerekét tolta már hasonló 3 kerekű babakocsiban, télen, és még a nagy hóban sem akadt el, simán ment.
2013. jan. 24. 14:30
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Én nem venném meg 70-ért, az új ára a boltban 89 990 és lehet, hogy nyárig még akciózzák, akkor inkább újonnan venném meg garanciával. Egyébként maga a kocsi nekem tetszik. Ha mégis megvennéd használtan érdemes bemenned előtte az üzletbe megnézni, hogy mégis milyen fogni, tolni, stb...


[link]

2013. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hm.... de ez nem ugyanaz a babakocsi, ez nem toouragoo, nincs rajta a felirat:)
2013. jan. 24. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!