Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drága dédi adott a babának...

Drága dédi adott a babának madár tejet tegnap ma meg sóskát tejjel . Ma a baba hasán kis fején megjelentek piros pöttyök a hasán elég csúnyák. Lehet ez a tej allergia? Légyszíves írja meg valaki mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 21:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
6 hónapos a kislányom.
2013. jan. 24. 21:06
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A kiütések először mindenkinek, kortól függetlenül először a hasán jönnek ki. Írtad, hogy ott elég csúnyák. Holnap orvos én azt javaslom!
2013. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az lehet,pláne ha még nem kapott a baba tejet

mond meg dédinek hogy nem azokat az időket járjuk már amiket ők régen,már nem divat akár már újszülött kortól frissen csapolt tehéntejet adni cumisüvegből a babának.....

2013. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem a tejtől, hanem a sóskától lehetnek a kiütések.

Nekem már 3 hónaposan adott az anyukám madártejet, de nem lettem és nem is vagyok semmire allergiás.

2013. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Holnap mindenféleképpen megyünk orvoshoz ..Nagyon megijedtem .Igen a dédi szeretné mindennel etetni ,de ne nem fogja föl,hogy árt..
2013. jan. 24. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

jézusom de butát írtál..

attól hogy neked nem lett bajod attól még a kérdező babájának lehet tejkiütése..

2013. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is tej kiütés igazából ,mert tegnap már voltak rajta pöttyök ,de elmúlt azt hittem a melegtől. De ma mondta a dédi adott neki madártejet is .Biztos nem akart rosszat ,de ez lett a vége.Szegényneklelki ismeret furdalása van.
2013. jan. 24. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:

de a lehet tojástól is. és lehet gyerek betegség is. nálunk a hústól lett apró csalán kiütések. mivel csak 2-3 egyszerre, így abba hagytam a húst adni, és holnap amúgy is 6 hós státusz vizsgálat megkérdezem, mert biztosan a hústol, mert ahogy abba hagytuk eltüntek a kiütések is. Aztán egy hétre rá megint adtam, megint kiütés.

Majd írd meg mit mondott a doki kiváncsi vagyok.


Drága dédi megfogalmazás szép. gondolom ha nayósod lett volna akkor az a kurv@ anyós... (na jó mások mindig így csinálják)

2013. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a tejtől nem lesz egyből kiütés, hanem először szárítja a bőrét később hasmenés és csak azután pöttyök. (nem saját tapasztalat úgyhogy nem tudom igaz-e)
2013. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a tejtől van, akkor el fog mulni, ha nem kap több tejet.

:(

Jaj- szegény dédike... nehéz neki felfogni-gondolom-hogy már nem azokat az időket érjük, mint ami az ő korában volt. Nekem is van ilyen rokonom...

2013. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!